Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17 napja késik a 11. napon...

17 napja késik a 11. napon negatív volt a teszt holnapis csinálok 1et ha azis negatív lesz akkor lehetséges, h enyit késsen terhesség nélkül vagy csak a teszt nem mutatja ki?

Figyelt kérdés
olvastam, h lehet, fogyókurától, meg időjárástól, fogyózom, de nem olyan durván, a mostani időjárástól lehetséges? ja és csak óvszerrel védekezünk, de azt elejétől a végéig
2013. ápr. 14. 15:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Hát ha 17 napja késik és a késést követő 11. napon negatív lett a teszt, akkor szerintem nem vagy terhes. De azért még csinálj egyet.

Amúgy hormonális problémától is lehet, ami mondjuk eddig nem volt, most meg van.

Vagy az is lehet, hogy csak simán most kimarad egy hónap, mindenféle különösebb ok nélkül.

2013. ápr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Korábban mindig rendszeresek voltak a cilusaid? Ha igen egyszeri dologról lehet szó, ha nem, valószínű hormonális probléma állhat a háttérben.
2013. ápr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Csinàltam még egyet mais de csinàlok reggel is, am ezis negativ volt
2013. ápr. 14. 21:24
 4/20 A kérdező kommentje:
Jahm és àltalàban késik pàrnapot, de max 1 hetet enyit még sosem
2013. ápr. 14. 21:27
 5/20 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo!ugy fest ez egy ilyen honap,nekem is mar tobb,mint egy hete kesik,soha nem volt ilyen,teszt negativ,voltam orvosnal o sem latott semmit a nyalkahartyam 5mm de van egy 10mm es tuszom!Elkuldott vervetelre,talan abbol tobbet tudok majd!

Szerintem te is menj dokihoz,mert ez azert nem jatek!

2013. ápr. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
3. Teszt is negativ, hàt én még kicsit azért vàrok az orvossal, mert rettegek a vérvételtől:$
2013. ápr. 15. 10:23
 7/20 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer szintén késett 17 napot, nem volt peteérésem.stresszes volt az a hónap. Ha továbbra sem jön meg érdemes utánanézni.
2013. ápr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
van azóta valamI, ?? hasonló a helyzetem és kiváncsi vagyok fontos lenne,köszönöm!
2013. ápr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerintem keress egy endokrinológust és érdemes lenne Pcos, illetve inzulinrezisztencia irányában nyomozni.
2013. ápr. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
még mindig semmi
2013. ápr. 17. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!