Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltatok már totál kibukva,...

Voltatok már totál kibukva, hogy már megint - lett a teszt? Én már nem bírom tovább ezt a várakozást.

Figyelt kérdés
Nem mérem többet a hőmet, nem járkálok dokihoz, elegem van.. Miért olyan nehéz egy babát összehozni, amikor semmi bajunk?
2009. szept. 23. 14:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van nálam is hidd el. 17 hónapja próbálkozunk, 17 hónapja figyelem magam, mérem a hőmet, és semmi. 2 hete eldöntöttem, befejezem, és feladom:( Azóta nem mérem a hőmet, és próbálok nem gondolni rá. Ha jön a baba akkor jön, ha nem, akkor nem. Én sem birtam már a sorozatos kudarcot, annak ellenére hogy egészségesek vagyunk mind a ketten.
2009. szept. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Kedves 17:10-es válaszoló, 16:11-es vagyok.

Nagyon köszönöm, hogy írtál nekem! Most azonnal utána nézek, hogy hol van ilyen akupunktúrás kezelés. Minden lehetőséget szeretnék megragadni, mert tegnap óta nem áll el a könnyem. Borzasztóan érzem magam :(

Hiszem, hogy vannak csodák és imádkozom a Jó Istenhez, hogy segítsen rajtam! Köszönöm még egyszer, nagyon aranyos vagy.

2009. szept. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok csajok! csatlakoznék az összes előttem szolóhoz! 18 hónapja próbálkozunk mi is. És hasonlókat érzek én is. Én írtam ki nemrég a kérdést, hogy baj van velem amiért feladtam. annyira belee vagyok fáradva ebbe az egészbe. Tegnap megint meg jött nekem is igaz már nem is reménykedek. Már ez a második hónap, hogy már nem is sírok, már azt is unom, mármint magamat sajnálni. velünk is minden rendben van és már nem érdekel az egész. Már nem is kérdezgetnek az ismerősök sem mert mindig azt mondtam mostanában, hogy le rázzam őket:nem is akarok. Közben meg majd meg fulok az idegtöl miatta. Majd csak történik valami. Csak az a szomoru,hogy sokan vagyunk ezzel a problémával ezen az oldalon is.
2009. szept. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 16:11-es! Nem tudom hol laksz, zala megyében tudok én dokit ajánlani. Vagy ha nem találsz senkit, megkérdezem ezt a dokit, van-e jó kollégája az országban. Ha bármi kérdésed van, írhatsz nekem privátba is nyugodtan.

Nagyon együtt érzek veled. Ehhez a dokihoz még Ausztriából és Szlovákiából is eljönnek emberek. Ő 7 évig csak ezt a tanulta és közel 30 éve csinálja.

Kitartás! Töröld le a könnyeid és ragadj meg mindent, a fájdalom inden erejét vetsd be az erre megfelelő doki felkutatásába!

2009. szept. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kedves 20:04-es! Írtam privit. :)
2009. szept. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kedves 15:04-es! Válaszoltam a prividre!!! :)
2009. szept. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!