Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltatok már totál kibukva,...

Voltatok már totál kibukva, hogy már megint - lett a teszt? Én már nem bírom tovább ezt a várakozást.

Figyelt kérdés
Nem mérem többet a hőmet, nem járkálok dokihoz, elegem van.. Miért olyan nehéz egy babát összehozni, amikor semmi bajunk?
2009. szept. 23. 14:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez jó kérdés, én minden hónapban ki vagyok bukva, mikor megjön. Ez a 8. hónapunk. :(
2009. szept. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én voltam. Sőt, vagyok. Ez a 31. hónapunk, és már nagyon elegem van. Igazságtalannak érzem, hogy másnak hipp-hopp összejön, hogy némelyek abortuszra mennek, mi pedig csak várunk, reménykedünk, hőmérőzünk, orvosra költjük a pénzt. Már hormonkezelést kapok a pé-mre, de ha nem sikerül, inszemre meg lombikra már akkor sem marad lóvénk.

Ne add fel! Majd eljön a mi időnk is, és lehet, hogy nem is sokára. Tudom, hogy nehéz, átérzem a helyzeted teljesen, de menni kell tovább.


"...még akkor is, ha már nincsenek benned remények és csodák..."


Fel a fejjel, előre!!

2009. szept. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%

Szia!


Na, most gondolod jól a dolgokat! Ha nem parázol meg görcsölsz rajta, hidd el, terhes leszel.Nem kell tesztet nézni, meg naptárt vezetni, meg számolgatni a pé-t. Hidd el, amint "leszoksz" erről, jönni fog a baba!

2009. szept. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Könnyű azt mondani, de a doki is mondta hogy vezessem a hőmet, mert meg akarja nézni, akkor már minden nap kell vele foglalkoznom és már is jár rajta az eszem.
2009. szept. 23. 14:39
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Szia!Én is ezt csináltam hőméröztem állandóan, csak a babára vártam.Aztán a nyáron elegem lett ,mikor össze vissza ugrált a hőm ,abbahagytam.Ezután megjött a havim,rendesen,viszont abban a hónapban babás maradtam,úgy hogy egyáltalán nem számitottunk most rá ,mivel alig voltunk eggyütt,tiszta stresszes voltam a meló miatt.Hétfőn voltam dokinál,6 hetesen már van szivhangunk is:-)Én csak azt tudom mondani,tedd félre a hőmérőzést,kicsit kapcsolj ki agyban,és jönni fog a baba:-)
2009. szept. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Tudjátok, amikor az ember kiír ide egy ilyen kérdést, nem azt akarja hallani, hogy ne görcsölj, mert azt tudja magától is. Ugyanazzal az erővel írhatnátok, hogy ne aggódjon, jönni fog, ha jönnie kell. Ugyanazt jelenti, és mégis máshogyan hangzik.

Tőlem is orvos kéri a hőmérőzést, magamtól nem csinálnám, minek agyaljam magam minden nap?

És az sem olyan egyszerű, ha nem jön össze. Ne foglalkozz vele, gondolj másra, persze. Hiszen lehetetlen...

2009. szept. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én hekyzetem detto. Én viszont nem hőmérőzök, csak a menstruációs ciklusomat vezetem és nézem az ovulációt. De sajnos, mindig mikor az ovu tesztem pozitív, aznap vagy előtte mindig olyan stresszhelyzet áll elő hogy... Legnagyobb álmom egy csöppség a férjemtől, de sajnos a külső környezet mindig belerondít a lelki világunkba.

Talán jövő hónapban "elrabolom" az ovu napokra egy -két napra valahova egy nyugodt kis wellnesbe vagy valahova (Balatonon is vannak kiadó kisházak 1-2 napra) hogy végre kikapcsolódhassunk egy kicsit ebből a világból.

Sokan írják hogy nyaralás, pihenés alatt jött össze a babó.

Talán pont ezért???

Tiszta szívből szorítok mindenkinek hogy jöjjön az a két csík!

2009. szept. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is így érzek. Valahogy meg kellene tanulni elfelejtkezni erről az egészről. De hogy? Most van meg a menszim, de mára azt számolgatom következőleg mikor lehet peteérésem. Utána alig várom a tüneteket, amik persze menszis tünetek, de én beképzelem, hogy ez persze más mint a többi. Rohanok tesztet venni, vagyonokat költök rá. Most elkezdem inni a cickafark és palástfű teát, ugyani elég változóak a ciklusaim. Hátha ez használ. Egyébként az a vicc, hogy amíg nem voltunk babaprojekten, addig totál rendben volt a menszim is. Most, hogy görcsölök rajta a fene megette.Szóval nem lettél tőlem okosabb, sovány vigasz, nem vagy egyedül. Egyébként nekem jólesik, hogy itt van kivel beszélni erről.
2009. szept. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Lányok! Én is tudom milyen kibukni, minden ciklus végén, de sajnos tegnap óta azt is tudom milyen attól kibukni, ha közli az orvos, hogy ne reménykedjek a ciklusaimban, mert kimerültek a petefészkeim és nagy valószínűséggel nem lehet saját kisbabám. Csak most jöttem rá milyen jó volt mikor még ezt nem tudtam és reménykedhettem minden hónapban, bár visszamehetnék az időben. :( Tudom ez Titeket nem vigasztal, de gondoljatok arra, hogy milyen szerencsések vagytok, hogy legalább esélyetek van rá, hogy saját babátok legyen!!!!! Kívánom nektek, hogy mihamarabb boldogok lehessetek egy kisbabával!
2009. szept. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló! Mindenképp ajánlom neked hogy menj el egy akkupunktúrás emberkéhez. 10-20 alkalom maximum, de ne elektromosra, olyanra, ahol csak a tűt bökik beléd! Stimulálja a sejteket! Add meg ezt az esélyt! Van egy ismerős csaj, neki túl öregek a petéi a korához képest. Azt mondták olyan mint egy 50 évesé. De ez segített! Ne add fel!

Müller Péter is nyilatkozott hogy minden orvos megmondta a feleségének nem lehet soha többé gyereke (volt egy az első házasságból) aztán csodának titulálták a dokik hogy lett egy kislányuk.

Csuda megható a cikk, a mostani Hello Baby-ben olvastam.

Szóval: a remény hal meg utoljára! És csodák is vannak!

S ha nem is vagy hívő, csak tedd össze otthon a kezed, kérd meg a jó Istent ha ő létezik, mutassa meg abban hogy neked megadja a gyermekáldást!

2009. szept. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!