Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pécsen endokrinologust valaki,...

Pécsen endokrinologust valaki, aki megbízható és nem bunkó?

Figyelt kérdés

#endodoki
2013. ápr. 10. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
En dr. Nagy Zsuzsannahoz jarok. Tunderi ember, babafotok tomkelege a falon, az enyem is ott lesz! ;-) Pm alulmukodesem van, nodoki eszre se vette, nekem lett gyanus. A doktorno habozas nelkul (persze csinalt sajat labort) felirta a letroxot, 3 honap alatt beallt a tsh-m, azonnal terhes is lettem! :-) Alapos, megbizhato, kedves. Egyszer felmerult egy kerdesem, irtam neki e-mailt, arra is keszseggel valaszolt. Nagyon elismert a tobbi orvos koreben is a varosban. Googlebe ha beirod a nevet, kiadja a honlapjat. A szuleszeti klinika alatt a sorgyarnal van a rendeloje.
2013. ápr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

endokrinologiapecs.info

- ez a honlapja

2013. ápr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen.azt meg tudnad mondani h nala mennyit kell fizetni?koszi
2013. ápr. 10. 23:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Elso alkalommal 7.000,- volt ebben benne volt a ver levetele + labor (helyben leveszik a vert). 2 het mulva levelet kaptam az eredmennyel, recepttel es leirta mennyit szedjek.Amikor 3 honap utan kontrollra mentem, akkor 9.000,- fizettem, bovebb labort csinaltunk, mert ki akarta deriteni autoimmun-e vagy sem. Aztan jelentkeztem, hogy kismama vagyok, mert ilyenkor azonnal emelni kell a gyogyszert (4-5. heten), ezt e-mailben letargyaltuk es mondta menjek a 8. heten es utana havonta kontrollra, mett terhessegben fontos a szoros kontroll! Jo hir: kismamaknak nem kell idopont es egy alkalom csak 2.200,- Nekem ez nagyon megerte. Elotte egy evig nem estem teherbe (4 koruli tsh-m volt, 1,62 lett gyogyszerrel), nodokimnak meg sem fordult a fejeben...
2013. ápr. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy koszi a segitseget.Azt meg kerdezhetem hogy ki a nödokid?mert nekem most van 1de le szeretnem cserelni.
2013. ápr. 11. 07:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Irtam privit! :-)
2013. ápr. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!