Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ajánlanál egy megbízható jó...

Ajánlanál egy megbízható jó endokrinológust, aki magánban is rendel?

Figyelt kérdés

IR, TSH, és más problémám van, és az én dokim magánrendelésben is csak szeptemberben tudna fogadni, de az már késő. (Szülés utáni hormonborulás :()


(Ha elérhetőséget is írsz, priviben tedd, nehogy kimoderálják)


Köszi!


2012. máj. 3. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dr. Bérczy Judit.
2012. máj. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi, ráguglizok. Ez a holisztikus dolog kicsit idegenul hangzik. Mennyi a tarifája?
2012. máj. 3. 13:30
 3/7 anonim ***** válasza:
úgy könnyebb lenne, ha legalább egy megyét megjelölnél
2012. máj. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
első vagyok. én is csak készülök hozzá, ugyhogy tarifát nem tudok, csak hallottam, hogy jó.
2012. máj. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

igazad van, bocsánat, csak a pestiek olyan naivak, hogy ugy gondoljak, hogy termeszetes, hogy budapest :))


felhivtam idokozben az egyik helyet, ahol rendel, 14ezer az elso alkalom, jovo het csutortokon megyek, majd elmondom milyen volt, ha erdekel, te mikorra kaptal idopontot?

2012. máj. 3. 13:44
 6/7 anonim ***** válasza:
én még nem kértem, mert most van egy fertőzésem és azt kezelik, majd utána. de majd meseléd el feltétlen..
2012. máj. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Megkerdezhetem hogy milyen volt? Milyen egy ilyen vizsgalat?
2012. máj. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!