Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 15 éves lány vagyok. Terhes...

15 éves lány vagyok. Terhes lehetek, v m a probléma? SOS! Kérlek:S

Figyelt kérdés
23-án kéne megjönnie. vasárnap délután szex után vérezni kezdtem, azthittem megjött. mert nagyon véreztem (nem vagyok szűz 1 éve, 1 héten kb 5× szexelek a barátommal...) kérlek NE hurrogjatok le emiatt, nem ezen van most a hangsoly:S szoval a vérzés kb 1-2 órát tartott, elmmult, azóta semmi. teljesen olyan szaga volt mint egy normális menzesznek, élénkpiros volt, nem barnázás. mi lehetett ez? terhes nem lehetek. mivel a védekezés mindig (gumival) megfelelően történik, kézzel se hiszem h belém jutahatott volna... tegnap csináltam 1 tesztet, negatív lett. de most komolyan ezen parázok... h terhes vagyok meg ienek.. teszteljek esetleg még? idáig nagyon pontos volt midnig a menzim 3 éve nincs vele semi probléma. mi elehet ez? igaz, h most kb holnaptól várom h megjöjjön.. kiváncsi leszek mi lesz. lehetséges h ebben a hónapban vmért kimarad? megbolondultak a hormonok? kösszi a válaszokat:)
2009. szept. 22. 16:47
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
köszönm! megnyugtattatok!:) és mégis honnan tudom meg h holvan itt nőgyógyi?:S nagyon hülye vagyok, életemben háziorvosál se voltam 1edül soha. doki nemfog nézni h most töltöttem be a 15öt és már ilyen aktív nemi életem van?:S
2009. szept. 22. 17:19
 12/17 anonim ***** válasza:

szia

nekem sokszor volt olyan, hogy amikor már közeledett a menzesz napja, akkor szex után véreztem, és azt is hittem, hogy na megjött, aztán semmi, hanem pár nap múlva megjött normálisan. mintha a szex kicsit előrehozta volna, vagy ilyesmi :)

de lehet méhszájseb is, valóban.

2009. szept. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
dejo, h nemvagyok 1edül.:) kösszi utolso válaszolo!
2009. szept. 22. 17:57
 14/17 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy terhes vagy. Nyugi... :-)
2009. szept. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha kicsi helyen laksz, akkor a háziorvos vagy az asszisztense el tud táged tájékozni arról, hol találsz nőgyógyászt legközelebb. Ha városban laksz, ott biztosan van rendelőintézet, ahol van nőgyógyász. Lapozd fel pl a telefonkönyvet, vagy kezdj el keresni a neten (elvégre van neked, és pont erre való), a városod honlapján. De mindenképpen menj el nőgyógyászhoz, ha aktív nemi életet élsz! A méhnyakrák nem válogat, minden aktív nemi életet élő nő kockázatnak van kitéve, korától függetlenül! (Apácák között nem fordul elő ez a betegség, pl.)
2009. szept. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
jojo:)kösszi!
2009. szept. 22. 21:07
 17/17 anonim válasza:
Szia! Ne vidd túlzásba a sexet, vigyázz hogy csinálod is... Föként arra hogy nehogy megsértsen valahol a párod! Egy alkalommal velem is történt ilyen hogy elvéreztem 1-2 óráig és nagyon! addig ültem a wc s bögtem! anyum azt mondta hogy elég a heti 3-4 sex, s a nögyógyász is, s ö mondta azt is hogy megsértettem valahol! ezért vigyázz magadra, lehet ez történt, nem vagy terhes
2010. márc. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!