Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 15 éves lány vagyok. Terhes...

15 éves lány vagyok. Terhes lehetek, v m a probléma? SOS! Kérlek:S

Figyelt kérdés
23-án kéne megjönnie. vasárnap délután szex után vérezni kezdtem, azthittem megjött. mert nagyon véreztem (nem vagyok szűz 1 éve, 1 héten kb 5× szexelek a barátommal...) kérlek NE hurrogjatok le emiatt, nem ezen van most a hangsoly:S szoval a vérzés kb 1-2 órát tartott, elmmult, azóta semmi. teljesen olyan szaga volt mint egy normális menzesznek, élénkpiros volt, nem barnázás. mi lehetett ez? terhes nem lehetek. mivel a védekezés mindig (gumival) megfelelően történik, kézzel se hiszem h belém jutahatott volna... tegnap csináltam 1 tesztet, negatív lett. de most komolyan ezen parázok... h terhes vagyok meg ienek.. teszteljek esetleg még? idáig nagyon pontos volt midnig a menzim 3 éve nincs vele semi probléma. mi elehet ez? igaz, h most kb holnaptól várom h megjöjjön.. kiváncsi leszek mi lesz. lehetséges h ebben a hónapban vmért kimarad? megbolondultak a hormonok? kösszi a válaszokat:)
2009. szept. 22. 16:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
szia! Sokminden lehetsz, de ha rendszeresen védekeztek, akkor terhes nem. Szerintem sokminden más lehet az a vérzés: erőteljesebb hámsérülés, méhszájseb, vagy közti vérzés is. Ne félj, várd meg a mensid, meg fog jönni! Nyugi, mert a stressz is eltolhatja! Nincs gond!
2009. szept. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
méh annyi h a teszt előtt aránylag keveset ittam, nehogy felhíguljon a vizelet és azért ne mutassa ki (ezt írték rajta h jobb ha nem vedelünk előtte). v csináljak még 1et reggeli 1. vizeletből? v felesleges? csakmertugyebár aki terhes, annak jön meg ily hülyén. még annyi h sztem 1000% h nem sértett meg a barátom, tuti nem azért véeztem, ez mensi volt... ja és a szex után /közben kezdődött, de mire a arátom hazament már szinte el is mult....:O érdekes.
2009. szept. 22. 16:51
 3/17 A kérdező kommentje:
méhszájseb?:S az mien?:S amugy kösszi a választ! idáig 2×3× fordult elő NAGYON GYENGE BARNÁZÁS nem érzés szex után..
2009. szept. 22. 16:52
 4/17 anonim ***** válasza:

Menszesz előtt lejjebb van a méhszáj, lehet, hpogy azt sértettétek meg szex közben, azért véreztél.


A terhességi tesztet a kimaradó vérzés napjától érdemes használni, korábban nem, mert ha túl korán használják, mindenképpen negatív eredményt mutat.

2009. szept. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
kössszi:)
2009. szept. 22. 16:56
 6/17 anonim ***** válasza:

A méhszájseb nem valódi seb, hanem az, amikor a méhnyálkahártya sejtjei kicsit túlnbyúlnak a méhen, és kiülnek a méhszájra is. Ez sokkal érzékenyebb és vérzékenyebb, mint a méhszáj természetes szövete. Nekem is van.


Ha már egy éve élsz nemi életet, akkor irány a nőgyógyász! rendszeres nemi életet élő nőknek minimum évente egyszer el kell menni nőgyógyászhoz, akkor is, ha amúgy nincs problémájuk. Rákszűrés. Ha a nemi életet rendjénvalónak találod, akkor a nőgyógyász sem lehet se ciki, de gáz.

2009. szept. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
az lehet h terhesvagyok és azért volt spontán vérzésen de a teszt még nem mutatja? v ha márá ien "jelek" vannak akkor kikéne mutatni? ajja annyira félek:S:S amugy az 1db csik nagyon sötét bordó volt.. de mintha a ásikon lettvola 1 fehér-átlátszó csik.. de lehet h csak azt odaképzeltem, mert a rózsaszínhez közelse hasonlítótt..ajj:S:S
2009. szept. 22. 16:58
 8/17 A kérdező kommentje:
sztem is elmegyek orvoshoz, pláne ha ez a menzi nemjön meg/késik stb... amugy házidokitól kérek beutalot v hogy? kell oda anyám v vki?
2009. szept. 22. 16:59
 9/17 anonim ***** válasza:

A nőgyógyászhoz nem kell beutaló, és elmehetsz magad is, de neked is jobb érzés, ha van veled valaki, pl a partnered, nővéred, édesanyád. Időpontot azonban lehet, hogy kérni kell, rendelője válogatja. Kérdezz rá telefonon vagy személyesen előtte. Ha nagyon sokára adnak csak, akkor létezik magánrendelés, illetve minden kórházban van nőgyógyászati ügyelet.


A vérzés nem tipikus terhességi tünet, ne éld bele magadat. Nagyon-nagyon ritka, hogy valakinek menszesze legyen, ugyanakkor meg terhes is legyen. Inkább a vérzés KIMARADÁSA az, ami okot adhat aggodalomra, így amíg el nem kezd késni, nincs okod aggódni.

2009. szept. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Amíg a teszten a másik csíknak nincs színe, addig negatív a teszt. Szürke és fehér csík nem számít, az csak szellemcsík. ha már halvány rózsaszínes, és nem kell a fény felé meg mindenféle pozícióban tartani, hogy látazódjon, hanem az asztalra letéve, egy méterről is látszik, akkortól kezdve pozitív, még ha halvány is.
2009. szept. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!