Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hany hetes vagyok szerintetek?...

Hany hetes vagyok szerintetek? Nem kellett volna mar latnia?

Figyelt kérdés

Ma Voltam uh-n, 21 mmes nyalkahartya, sejttelep sejtheto, de szerinte ez meg nagyon korai grav. Nincs 4 hetes. Kicsit elszomorodtam, de este csinaltam egy ujabb tesztet es az is pozitiv lett, igy probalok higgadtan varakozni. Ugye nem gond, hogy nem latott semmit? Utolso menzesz: marc 8, ciklusaim 32-35 naposak, egyutt voltunk 23-an es 30-an. Ezek szerint a 30-iki egyuttletbol foganhatott, se akkor hogy lehet hogy mar penteken kinutatta a corax?


Ilyen a ma esti tesztem

[link]


Az elozo kerdesem vegen mar kiirtam ezt, csak szerintem mar nem nezi azt senki es aggodok. Kerlek nyugtassatok meg.


2013. ápr. 8. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Jók ezek a tesztek,már nagyon korán kimutatják a hcg-t . Ha 30-án fogant, akkor 4 hetes és két napos terhes vagy.(ha az utolsó ciklusnapodat nézzük, akkor több, de mint írtad hosszabbak a ciklusaid a szokványosnál, ezért ahhoz igazítottam) Pont azt kellett látnia a dokinak uh-n , amit írtál.

Szép a teszted.

2013. ápr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én inkább a 23-i együttlétből indulnék ki.
2013. ápr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem 23...bőven elég a vastag nyálkahártya....nyugalom:))

Mikorra hívott vissza?

2013. ápr. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1 het mulva, azt mondta akkor mar latnia kell valamit. Koszonom a valaszokat, orulok, hogy szerintetek is minden ok:))
2013. ápr. 9. 00:58
 5/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Csak mert nálam is így volt...egy hét késésnél pozitív teszt...nem láttak semmit csak megvastagodott mnyhártyát...egy hét múlva petezsák....két hét múlva pulzáló szivet:)

Fogod érezni, ahogy picit fájdogál a hasad...mert nő a méh...amíg nincs vér, ne izgulj:)

2013. ápr. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetes,h nem látott semmit! :) legközelebb fog!
2013. ápr. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! jövő héten jelentkezem.
2013. ápr. 9. 12:23
 8/9 A kérdező kommentje:
Voltam uh-n, minden ok, 7 mm-es a petezsak, koranak teljesen megfelelo :))
2013. ápr. 15. 21:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Szuper:) csak igy tovabb:))
2013. ápr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!