Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek látnia kellett...

Szerintetek látnia kellett volna már?

Figyelt kérdés

már többször megvolt azóta a menstruációm és két negatív tesztem is van, de még is félek, hogy terhes vagyok.

voltam nődokinál, igaz más miatt. megnézte UH-val (hasi)a méhem, leírta a nagyságát, meg amit kell. ilyenkor keres terhességre utaló jelet is.? kb ha terhes lennék 10-11 hetes lennék. ezt látnia kellett volna.?


2012. szept. 26. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes, ennek több jele lenne, észre kellett volna vennie a dokinak. 10-11 hetes terhességet már elnézni sem lehet, még az is megtalálja a babát uh-n, akinek nincs orvosi végzettsége. A tesznek is ki kellett volna már rég mutatnia, úgyhogy nyugi, nincs ott baba.
2012. szept. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy 10-11 hetes terhességet simán észrevesz egy nőgyógyász, még uh nélkül is, kitapintással. Nem vagy terhes.
2012. szept. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyenkor mindent néznek. De egy 10 12 hetes terhességnél már tapintásnál is lehet érezni, hogy valami van. Sőt még fiatalabbnál is. Mert amikor én voltam a lányommal elősszőr vizsgálaton akkor olyan 4 hetes terhes lehettem és akkor mondta, hogy felvan puhulva a méhem és elküldött vérvételre és mondta, hogy nagy eséllyel babás vagyok.

Tuti nem vagy babás.

2012. szept. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!