Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Látnia kellett volna már vmit?

Látnia kellett volna már vmit?

Figyelt kérdés
5+4 héten látnia kellett volna hüvelyi UH-n a dokinak legalább a megvastagodott m.nyálkahártyát (1 mm-nek mérte) vagy petezsákot vagy akármi jelét a terhességnek? Vannak furcsa tüneteim: kicsit mintha nőtt volna a mellem, meg egy-két napja fájdogál kicsit, de nem vészes; fejfájás, hétvégén szombaton egész nap enyhe hányingerem volt és égett a gyomrom, semmi étvágyam nincs napok óta, napok óta érzem hogy melegebb a hőmérsékletem, mintha lázas lennék, néhány nap görcsölt a hasam (vasárnap kell megjönnie a vérzésnek), ami nem szokott mióta fog.gátlót szedek. Ezek a tünetek más miatt is lehetnek? 5 teszt is negatív egyébként.
2012. dec. 12. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
1 mm-es nyálkahártyával kizárt a terhesség! Nincs min megtapadnia a babának!
2012. dec. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem hiszem h baba lenne.Meg a petezsáknak látszania kellett volna.Ugyhogy sajnos szerintem nem vagy babás.
2012. dec. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. én örülök ha nem vagyok terhes... :/ én is az 1 mm-ben bízok, h az igen kevés. remélem, h tényleg nincs semmi és már csak pszichések a tünetek.
2012. dec. 12. 18:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt legalább egyszer már megkérdezted. Nem vagy terhes, ez biztos, a tüneteket bármi más is okozhatja, de sem a tesztek, sem az orvosi vizsgálat nem azt mutatja, hogy terhes lennél.
2012. dec. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
még mindig ezen kattogsz. Nem vagy terhes fogd már fel.
2012. dec. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!