Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik szombatra nem várték és...

Akik szombatra nem várték és nem is jött, Ti hogy álltok? Pozi teszt, esetlge görbe? Tünet stb? Engem minden érdekelne. Részletek lent.

Figyelt kérdés

Itt az Én görbém:

[link]

Csak már nem bízok semmibe, mert a múlt hónapba is 1,5 hetet késett. Volt időn belül egy nagyon halvány Gabriell + tesztem, ami kb. 20 perc után átváltott negába, és időn túl egy + Clearblue tesztem. De végül megjött. Semmi tünetetem nincs. Mire gondolja szerintetek? Mikor merjek tesztelni és mivel?

Köszi a válaszokat.


2009. szept. 21. 08:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Utolsó!Én én is így vagyok mint te!:) Olcsó teszt,stb.
2009. szept. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Itt a mai görbém:


[link]


Hát sajnos egy kicsit esett a hőm, nem tudom, hogy ez baj-e.

Ja és ma csináltam reggeli elsőből Gabriellel egy tesztet, természetesen nega lett. Szeritem marad az inszem októberben.

2009. szept. 22. 08:37
 13/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom,de amíg nem jön meg,addig van remény 11:38-as vagyok,még nekem sem jött meg.
2009. szept. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

[link]


mai tesztem,de szerintem ez nega:-((((((((((

2009. szept. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!