Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik szombatra nem várték és...

Akik szombatra nem várték és nem is jött, Ti hogy álltok? Pozi teszt, esetlge görbe? Tünet stb? Engem minden érdekelne. Részletek lent.

Figyelt kérdés

Itt az Én görbém:

[link]

Csak már nem bízok semmibe, mert a múlt hónapba is 1,5 hetet késett. Volt időn belül egy nagyon halvány Gabriell + tesztem, ami kb. 20 perc után átváltott negába, és időn túl egy + Clearblue tesztem. De végül megjött. Semmi tünetetem nincs. Mire gondolja szerintetek? Mikor merjek tesztelni és mivel?

Köszi a válaszokat.


2009. szept. 21. 08:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

szia.szerintem nem akkor volt pé ed amokorra be van jelölve.

Várj még pár napot.Tüneteid?


[link]


12 dpo járok ma.

2009. szept. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21 edik ciklusnapodon,azaz szept.8 án volt pé ed. Első vagyok.
2009. szept. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szteim pedig a 14. napon volt peteérésed! Várj még a tesztel, ha késett múltkor is, nehogy csalódni kelljen. :( Én drukkolok neked! :)
2009. szept. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Semmi tünetem nincs. Ha csak az nem tünet, hogy már kb. 1 hete iszonyatosan rosszul alszom. Amúgy semmi.
2009. szept. 21. 09:40
 5/14 anonim ***** válasza:

nekem se jött meg szombaton,és nem szokott késni.előtte 5 és 3 nappal teszteltem 1x qupidoval egy nagyon halvány + majd egy one minute kicsit erősebb +,és vasárnap egy one step-pel szintén egy halvány +.

tüneteim:

kb 1,5-2hete erős émelygés,szédülés,étvágytalanság,és nagyon fáradékony vagyok.

szerintem is várd ki azt az időt,amit múltkor késett és akkor csinálj egy qupidós tesztet.

szorítok

2009. szept. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sem jött meg szombaton,és negatívat teszteltem.:( Bár ezzel az olcsó teszt csík teszttel.Nem,tudom,h. számít ez valamit.(nem tudom,hogy mi volt a neve)Nem szoktam hőmérőzni,viszont ma megmértem,és 36.4 volt.Ez szintén nem biztató.:( Tünetek:haspuffadás,és erős kék erek a mellen.A cicik nem fájnak,de szoktak a nem várt előtti napokon.Most nem fáj.Minden jót neked,én már nem nagyon bizakodom.:(
2009. szept. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
11:38 as vagyok,még annyit még,hogy gyakori vizelési ingerem van.:)
2009. szept. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia nekem pénteken jött meg vasárnap helytt. [link]
2009. szept. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Nagyon sajnálom! A következő hónapban biztos sikerül, drukkolok.

2009. szept. 21. 13:50
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is szombatra nem vártam,nem is jött meg. De negativat teszteltem tegnap, ilyen olcsóval. Most várok szerdáig, remélem nem jön meg. Tünetem nincs, csak a megjön érzés. Ird majd meg mi volt! :-)
2009. szept. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!