Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kerlek nezzetek meg a tesztem!...

Kerlek nezzetek meg a tesztem! 10. dpo-n vagyok, es en latom a halvany pozitivat. Szerintetek? Hetfore nem varom, holnap reggel csinalok meg egyet, vagy talan varok szombatig. Kivancsi leszek mi lesz az eredmenye.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 22:46
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Kavetejszin! Gratulalok neked, ez valami hihetetlen erzes. Mit ereztek amiert ugy gondoljatok, hogy tesztelnetek kell? Csak kivancsi vagyok, hogy nektek is ugyanazok e a tuneteitek, mint nekem.
2013. ápr. 4. 10:23
 22/27 Kávétejszín ***** válasza:
Igazából fél éve próbálkoztunk, és minden hónapban késett valamennyit a nemvárt, de mindig az első napján végeztem a tesztet. Most sem volt másképp, úgy gondoltam, biztosan késik csak, de azért legyünk túl ennek a hónapnak a negatív tesztjén is. Pozitív lett. :) Azóta már vannak tünetek, folyamatos éhség, fáradékonyság, gyomorégés..
2013. ápr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Álpozitív igazából csak akkor van, ha időn tul jön ki a második csík, azaz 10 perc után. Ha rögtön kijött vagy kb. 5-10 perc alatt, akkor nem szokott becsapni. Legalábbis engem nem. Időn túl már lett pozitív, de az csak kb 2 óra múlva jelent meg a teszten, mint szellemcsík.
2013. ápr. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
A 10 percben boven benne voltam. :)
2013. ápr. 4. 12:00
 25/27 anonim ***** válasza:
Gratulálok, pozitív :)))
2013. ápr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Egy paran mondtatok, hogy toltsek fol kepet erosebb pozitivrol is ha lesz, hat lett... :) :) Itt a link: [link]


Nagyon nagyon boldog vagyok, de meg mindig nem tudom elhinni :D A sotetebb ma reggeli, a halvanyabb ma delutani :)

2013. ápr. 5. 21:57
 27/27 anonim ***** válasza:

:DDD

Pedig elhiheted!!!!

Gratulálok!

2013. ápr. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!