Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kerlek nezzetek meg a tesztem!...

Kerlek nezzetek meg a tesztem! 10. dpo-n vagyok, es en latom a halvany pozitivat. Szerintetek? Hetfore nem varom, holnap reggel csinalok meg egyet, vagy talan varok szombatig. Kivancsi leszek mi lesz az eredmenye.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 22:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
kép?
2013. ápr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

[link]


itt a link a kephez...

2013. ápr. 3. 22:47
 3/27 anonim ***** válasza:
pozi! Gratulálok:)
2013. ápr. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Meg soha nem volt ilyen tesztem, el sem tudom hinni... szerinted csinaljak reggel meg egyet? vagy varjak vele? Mar par honapja probalkozunk, de aztan ebben a honapban ugy dontottem nem fogok szamolgatni mert annal idegesebb vagyok... es kb 2nappal ezelott kezdodott h furcsan erzem magam, ma 2szer megszedultem, meg elontott a forrosag, szoval ugy gondolod holnap is pozi lesz?
2013. ápr. 3. 22:59
 5/27 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges csinálnod, de ha akarsz csinálj:)
2013. ápr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Ez egy halvány,de egyértelmű pozitív!!

Gratulálok!!:)

Reggel csinálj még egyet,első pisiből,szerintem az már erősebb lesz.Azt is látni akarjuk,majd töltsd fel!

2013. ápr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Ez bizony halvány pozi! :)))
2013. ápr. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
uristen itt bogok, a parom dolgozik, ejszakas, nem is tudom hogy mondjam el neki... :) ezt ma este 7kor csinaltam, o 6ra ment dolgozni, nem is mertem neki mondani, mert merges ram, ha csinalok tesztet o persze ugy van vele ha jon akkor azutan is kiderul ha elmarad a havim...mert ugye csalodtam jo parszor az elmult par honapban, es nem szeret sirni latni... enyhe nyomas szeru fajdalmat erzek a bal petefeszkem kornyeken mar olyan 2napja... jaj nem is tudom mit csinaljak, tuti nem fogok aludni meg egy jo darabig...en leszek a legboldogabb ha holnap reggel is pozit fog mutatni :)
2013. ápr. 3. 23:09
 9/27 anonim ***** válasza:

Gratulálok, ez biza csíkos :D

Én is nem várt előtt teszteltem, hétfőre nem vártam, pénteken reggel ellőttem egyet, és nekem is nagyon haloványan, de ott volt. És ott van a mai napig is, csak sokkal erősebben :-D

6+2km

2013. ápr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Igazan nagyon nagyon halas vagyok, hogy valaszoltatok, es megneztetek a kepet...
2013. ápr. 3. 23:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!