Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kerlek nezzetek meg a tesztem!...

Kerlek nezzetek meg a tesztem! 10. dpo-n vagyok, es en latom a halvany pozitivat. Szerintetek? Hetfore nem varom, holnap reggel csinalok meg egyet, vagy talan varok szombatig. Kivancsi leszek mi lesz az eredmenye.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 22:46
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
23:09 En is gratulalok neked nagyon! a pozitiv utan vagy elotte is ereztel mar furcsasagokat?? Egyebkent mi a neved?
2013. ápr. 3. 23:15
 12/27 anonim ***** válasza:
Ez pozitív:)
2013. ápr. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2013. ápr. 3. 23:20
 14/27 anonim ***** válasza:

Bár tök egyértelmű szerintem, hogy ott a második csík, megnéztem a negatívját is. :)

Ott is ott van! :)


[link]

2013. ápr. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Majd mesélj mi volt :)
2013. ápr. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Nos a ma reggeli tesztem ugyanilyen. Szerintem szombaton ellovok megegyet. :)
2013. ápr. 4. 05:54
 17/27 anonim ***** válasza:
Én is ezt csináltam, szinte minden nap néztem, ma már hét hetesek vagyunk :) Gratulálok! :)
2013. ápr. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Kávétejszín ***** válasza:

Én is látom, szerintem is pozitív.

Gratulálok! :)

Azért kérünk majd később egy erősebb tesztről is képet! :) Had gyönyörködjünk benne!

Én egy hete teszteltem szép pozitívat. :)

2013. ápr. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Szia! Ez +:) Megkérdezhetem, milyen erősségű tesztet csináltál? Én is be vagyok sózva és a 10. dpo környékén már csinálnék tesztet (nem bírom ki a nem vártig:)))
2013. ápr. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Amint latod en sem birtam a nem vartig, de ez minden honapban igy van velem, csak most valahogy ugy ereztem, hogy muszaj!!!! nem tudom milyen erossegu teszt volt, en angliaban elek es valami £3 volt 2darabos teszt. az egyiket csinaltam tegnap delutan, a masikat ma reggel, ami szinten 2csikos lett. Kb ugyanilyen halvany, szombaton majd csinalok megegyet. addig hatha erosodik... egyebkent szerintetek mutathat hamisan pozitivat? annyira izgulok. :(
2013. ápr. 4. 10:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!