Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehetséges az hogy...

Hogy lehetséges az hogy valaki nem veszi észre hogy 7 hónapos terhes? (vagy csak mondja). Egyáltalán az anyja? A család hogy-hogy nem veszi észre?

Figyelt kérdés
2008. jún. 12. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez számomra felfoghatatlan.. Leginkább a szülőt minősíti! Mennyire figyel a gyermekére, mennyit beszélget vele és milyen a kapcsolatuk?? Hihetetlen...és szomorú.
2008. jún. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az aki nem veszi észre, az kicsit gáz, hiszen érezie kell a baba mozgásait. Biztos, hogy csak mondja.
2008. jún. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
titkolni talán tudja, de észre kell vennie!elmaradt menstruáció, növekvő poci, és igen a 7.hónapban már aktívan boxol a baba.
2008. jún. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az hülyeség,maximum letagadja. Hallottam már, hogy valaki végig mensizett, vagy nem érezte a babamozgást, de azért bizonyos diszkomfortérzésből is lehet gyanakodni, pl minek nő így a has? Vagy kényelmetlen, nem tudja behúzni, keményebb is, nagy de mégsem hájas. Mi az hogy nem tudja valaki?? Mi az hogy a saját anyám nem venné észre? Simán tudta 7 hetesen hogy valami nem stimmel nálam. A virágosnéni, pedig a járásomból kitalálta, ugyanis úgy tágul a csontom,hogy alig tudok menni neéha.
2008. jún. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Legborzasztóbb hogy az édesanya (vagyis nagymami) ÓVÓNŐ ÉS LÁNY GYERMEKE VAN! Az osztályfőnők hívatta be a szülőt, hogy terhes a lányuk. Az anya annyit mondott, hogy csak olyan duci lesz mint ő. Otthon elbeszélgetett a lánnyal és kiderült.

Mi már piszkáltuk hogy tán terhes, de tagadott.

Egy hónapja még szekrényt ugrott tesi órán velünk.

2008. jún. 12. 10:57
 6/12 A kérdező kommentje:
kimaradt: KÉT lánya van az anyjának!
2008. jún. 12. 10:58
 7/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogyha nem derül ki, és nem foglalkozik az oszifő vele, akkor szegény kisbaba is a wc-n vagy elásva végezte volna. Még egy barátja sem volt akinek elmondta volna. Testvérének sem. Senkinek. Most majd kiderül hogy a rég nem láttott apuka (7 hónapja) ugyan mit szól hogy hirtelen apa lesz
2008. jún. 12. 11:00
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom itt pontosan mi lehetett a problema, de egy rokonom aki akkor amikor ez meg tortent 25-26 eves volt,munkahelye,5 eves kapcsolata,bar meg a szulokkel lakott..a szulei idosebbek voltak es az anyukaja a szuleszeten dolgozott mind apolo,asszisztens,es elegge szigoruak!Nagyon vallasosak!Ami fura az az hogy a csaj hozzank jott hogy elmondja hogy 5 honapos terhes mert nem meri a szuleinek..sose vertek,nem agresszivek csk szigoruak kicsit es ettol felt, de kerdem en ez normalis??ikreket vart es eggyik meghalt a szuletes utan 1 nappal mert a tudeje ossze volt nyomva. A szulok tenyleg hibasak es legalabb mi tanuljunk ebbol,beszelgessunk a gyermekekkel!!
2008. jún. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? Én 16 hetes vagyok és a héten kezdték el kérdezni akik nemtudták h terhes vagyok h tán csak nem? Szóval 7 hónapos terhességet észre kellene venni szerintem! Főleg h itt van a jó idő és nem lehet nagy ruhában járni. És az anyja avval mivan? Hát ez érdekes!
2008. jún. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Most derült ki a dolog. A csajszi kicsit ducika.

Mi még meg is nyomkodtuk a hasát hogy:--"X te terhes vagy???" Válasz: "áááá hülyék vagytok ti" Pici volt a melle, és az tünt fel sokunknak hogy megnőtt.

EGyedül a kötelező uszodába járást hagyta ki.

Ráadásul a csajszi nekem még rokon is. Volt most hétvégén egy családi ebéd, hát ne tudjátok meg....olyan volt a hangulat mint egy halotti toron...Hogy Jajj szegényke................

Kiakadtam. Visszaszámoltam, és pont akkor csinálhatták a gyerket mikor a lány egész hétvégére eltünt. (diszkóba voltunk, be volt rugva, és egy autóba szállt be, aztán meg az egész család kereste, vasárnap este került elő.)

Annyira durva. Más meg mennyit szenved, ez meg szerintem el is dobta volna ha nem derül ki.

A legdurvább: Nem volt orvosnál sem. Most vitte el az anyja. Még kiskönyve sem volt.

2008. jún. 12. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!