Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha halvány a terhességi teszt...

Ha halvány a terhességi teszt második csíkja, akkor az is pozitívnak számít? Mikor erősödik meg?

Figyelt kérdés
már a 11. napon is kimutatta a terhességet, késik is 4 napja,de még mindig halvány a második csík.Mikor erősödik meg?Más is járt így, hogy halvány volt sokáig?Hányadik napon erősödött meg?Létezik,hogy 16-17 napos tehességnél, még nem mutat ki csak halványat a teszt?
2013. ápr. 3. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem már mensi elött 8 nappal kimutatta halványan. De nekem olyan 1 hét múlva erösödött egy picit de olyan nagyon erős sosem volt.
2013. ápr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem még a nem várt után 6 nappal is halvány volt. De a halvány csík is csík!! Lehet a teszt nem volt annyira jó minőségű, vagy a ciklusodnak a végén eshettél teherbe! :-)

Én csináltam még egyet nem várt után 8 nappal is, akkor valamivel erősebb volt, de még mindig nem úgy, mint a nagy könyvben megvan írva. Végül doki állapította meg.

2013. ápr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nálam a gond még az, hogy el kezdtem vézergetni barnásat, és csak törlésre, még betétet sem kellett betenni, és erre elmentem a dokimhoz,ő azt mondta ez mestruáció, de azóta 3 napja csak pecsétel de nem jött még meg, a teszt pedig halványan kimutatja.
2013. ápr. 3. 17:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is így jártam. A teszt halvány volt, pecsételgettem, dokinál is voltam. De a ciklusom végén lettem babás, nem várt előtt pár nappal, és amikor dokihoz mentem akkor még jóformán a beágyazodástól 1, max 2 nap telt el és még nem látta az UHn.


25hkm

2013. ápr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nagyon kicsit erősödött, de sajnos nem maradt meg a baba, azt mondta a doki, hogy sötétebbnek kellene lenni a második csíknak (mint az enyém), de babás vagyok, akkor már sok jóval nem biztatott, a vizsgálat után egy héttel elvetéltem. :( Szerintem a doki akkor már tudta, hogy ez lesz, de nem akart megijeszteni. 5 + tesztem volt amiket 2 naponta csináltam és alig észrevehető volt a különbség.
2013. ápr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!