Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » MEDI-LAB nagyon halvány...

MEDI-LAB nagyon halvány teszt. Pozitív/negatív?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 12. dpo-n ma reggel egy nagyon nagyon halvány pozitív tesztem van a Medi-labbal (kb. 10 perc után látszott)? Szerintem nem vagyok terhes, mert a tegnapi 10-es tesztem és az ovutesztjeim is full negák, ilyenkor az előző terhességemnél már jól látható csíkos volt mindegyik.


Csak feltettem ma ezt a kérdést, hogy okuljanak az erre járók, sokat olvastam a Medi-labról és nagyon sokakat becsapott, szerintem most engem és ezért nem is reménykedem.


Feltöltöttem képet is, de nem igazán látszik, élőben azért erősebb.


[link]



2013. márc. 26. 05:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

De gondolom azert orulnel, ha megis baba lenne, ugye?:))

Nekem amugy a medi lab full nega volt, amikor az xepil halvany pozi, de nem volt baba valoszinuleg, vagy csak elindult valami, de megszakadt. A dokim pont ezert nem foglalkozik a teszt eredmenyeimmel+ ha kell ker egy vervetelt. Az szerinte mehbizhatobb, mint ezek a vacak tesztek. Szerinte csak penz kidobas. Es milyen igaza van...egy komolyabb osszeget mar en is kidobtam a kulonbozo tesztekre az evek alatt:((

2013. márc. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Hááát örülnék persze, de lehet, hogy még várhatott volna egy picit a dolog mert a legkisebb babám is még csak 6 hónapos:)

Persze ha igaza van a tesznek akkor szeretettel várjuk...


Csak az első terhességeimnél TUDTAM teszt nélkül is, hogy babát várok, most meg nem érzem ezt+ az előző terhességeimnél már a 10. dpo-n halvány pozik voltak a tesztek, most meg mind negatív.

(meg hogy olvastam, hogy rengeteg embert átvert a medi lab, hát ezért kételkedem)

2013. márc. 26. 06:13
 3/28 anonim ***** válasza:
Szia :) Szerintem ismetelj 2-3 nap mulva. Akkor mar illo kimutatnia :) Nem termel egyforman hcg-t a szervezet, minden Babynel mas :) En latok meg egy csikot, kivanom h az eredmeny legyen olyan amilyet szeretnetek :)))
2013. márc. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen, a csík azért látszódik élőben is, nem kell forgatni sem, itt már csak az a kérdés, hogy valós-e az eredmény, annyian panaszkodtak már a medi-labra.


Azért írhatnak olyanok is akiknek hasonló volt és volt/vagy mégsem volt baba!

2013. márc. 26. 06:56
 5/28 anonim ***** válasza:
Én is ezzel a fajta teszttel indítottam és ugyanilyen halvány pozitív volt. Azóta szépen erősödött a "jel", most a negyedik hetemnél járok. :) Szóval nem lehetetlen. Kívánom, hogy minden úgy alakuljon, ahogyan szeretnéd!
2013. márc. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 reni0929 ***** válasza:
én is ezzel teszteltem tegnap negatívat!tegnapra nem vártam még mindig semmi.mensinek jele nincs.
2013. márc. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

sajnálom:(

a tieden semmilyen csík nincs? az enyém halvány pozi, jól látható kék csík a teszt csík is, már csak az a kérdés, hogy mennyire valós....

2013. márc. 26. 07:48
 8/28 A kérdező kommentje:

áttettem negatívba is


[link]

2013. márc. 26. 07:59
 9/28 anonim ***** válasza:
Szerintem én a tegnapi kérdésedre is írtam, és engem is becsapott a medilab anno de NEGATÍV irányba tehát nem az volt hogy mutatott vmit és közben nem voltam terhes, hanem minden más teszt (lily, xepil, quipido) is pozitiv volt amikor a medilab még mindig nega...és az 13.ciklusnapon volt.
2013. márc. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
9 vagyok erre a kérdésre válaszolva pedig ez nekem egyértelműen láthatóan pozitiv, halvány de pozitiv. Az durva lenne ha ez nem lenne baba...
2013. márc. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!