Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » MEDI-LAB nagyon halvány...

MEDI-LAB nagyon halvány teszt. Pozitív/negatív?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 12. dpo-n ma reggel egy nagyon nagyon halvány pozitív tesztem van a Medi-labbal (kb. 10 perc után látszott)? Szerintem nem vagyok terhes, mert a tegnapi 10-es tesztem és az ovutesztjeim is full negák, ilyenkor az előző terhességemnél már jól látható csíkos volt mindegyik.


Csak feltettem ma ezt a kérdést, hogy okuljanak az erre járók, sokat olvastam a Medi-labról és nagyon sokakat becsapott, szerintem most engem és ezért nem is reménykedem.


Feltöltöttem képet is, de nem igazán látszik, élőben azért erősebb.


[link]



2013. márc. 26. 05:51
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Az enyém még ennél is halványabb volt, és baba lett belőle..engem még sosem csapott be, kíváncsi vagyok Neked beválik-e....
2013. márc. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

na még egy kép


[link]

2013. márc. 26. 08:27
 13/28 anonim ***** válasza:
Ez pozitív! :) Vegyél másik tesztet és ismételd meg kicsit később! Minden jót!
2013. márc. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Nem örülök még...

Milyen tesztet vegyek? Fogalmam sincs melyik a megbízható. Hát tesztelni csak max 2-3 múlva tudok,mert ebben a hónap 2 kisgyerekkel nem tudok elmenni még a patikába sem (férjemnek meg egyelőre még nem szeretnék szólni...)

2013. márc. 26. 08:42
 15/28 anonim ***** válasza:
Szia!Én azt tanácsolnám,hogy vegyél másik fajta tesztet,mert sajnos erről a tesztről nagyon-nagyon sok rosszat hallottam és olvastam már,bár az is igaz,hogy személyes tapasztalatom nincs vele kapcsolatban.A Gravi Hcg,Gabriel,HCG line,Walentin,digitális Clearblue pl. szerintem nagyon megbízhatóak.De szívből kívánom,hogy baba legyen:)
2013. márc. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Én vaterán vettem egy csajtól 10 es és 25 ös tesztcsíkot kb 75 ft volt darabja, aznap reggel elutaltam, aznap fel is adta elsőbbséggel, másnap nálam volt. Pozitivak lettek, és valóban babás is voltam.
2013. márc. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

vaterás teszttel próbáltam tegnap az full negatív lett


próbálok beszerezni egy digitális clear bluet, a korábbi terhességemnél csak a medi lab és a digis cb lett pozi, a többi nega volt a mensi előtt. hát majd kiderül...

2013. márc. 26. 08:58
 18/28 anonim ***** válasza:
Hú hát az meg jó drága ( a digi clearblue:(( )
2013. márc. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
igen, az itteni patikában 2ezer Ft... De nagyon megbízható
2013. márc. 26. 09:03
 20/28 anonim ***** válasza:
A DM-ben 3 ezer!!Szóval a patikában még mindig olcsóbb. :)
2013. márc. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!