Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány terhességi teszt. Ciszta?

Halvány terhességi teszt. Ciszta?

Figyelt kérdés
10. Dpo-tól halvány 10es tesztjeim vannak. Ma járok a 14. Dpo-n. A csíkok halványak és nem erősödnek. A mellem fáj, ha hőm szép magas. Kétségbe vagyok esve. Mi okozhatja ezt?
2013. márc. 25. 07:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem sokáig csak halvány tesztjeim voltak. El voltam keseredve, hogy másnak olyan szép egyforma mind a két csík... de aztán a nőgyógyász megerősítette az eredményt! A halvány pozitív is pozitív!
2013. márc. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem eloszor szombati napon volt halvany pozi, ugyanaz a fajta teszt (x-epil), kovetkezo pentekre lett igazan eros. kozben kiprobaltam a corax-ot is, na az elbol eros lett, azt jo volt nezni. dm-ben tuti van, kb 900,-
2013. márc. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem a késés előtti tesztjeim nem akartak erősödni, de azt mondták, teszteljek 2-3 nap múlva, és a végére igen szép csíkoska lett:)) szerintem ez még nem jelent rosszat!!!
2013. márc. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Épp most csináltam facelle tesztet. Olyan negatív mint 1 ház. Legteljesebb odaképzelős csík van. Ha a baba nem maradt meg, nem kéne lennie valami jelnek ?
2013. márc. 25. 08:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Nyugi! Sztem varj 3 napot legalabb!
2013. márc. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem amúgy ilyen korán nincs jel, nem vetélés lenne, hanem nem ágyazódna be rendesen, de ez csak az én véleményem és egyáltalán nem biztos, hogy nálad ez a szitu!!! várj még, vegyél 2 doboz X-Epil tesztet, és ha késik, pisilj reggel és este is, nekem pl. este erősebb volt a második csíkom.
2013. márc. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Vaklárma. Gyönyörűen bepirult a 2 csík csak kevés volt a 3 perc. Drukkoljatok!
2013. márc. 25. 09:08
 8/11 anonim ***** válasza:

jaj ne legyél ilyen paramami, aki pisilés után 10 másodperccel írja, hogy jaaaaaaaj full negatííííííív :DDD

drukk!!!!

2013. márc. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
:-) Latod, jo lesz az!
2013. márc. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na végre még valaki, aki annyira paramami, mint én:-) én is képes voltam kiposztolni kérdést, hogy jajj elhalványodott a tesztem, aztán akkor jutott eszembe, hogy nem is vártam ki az 5 percet, pedig a végére brutál erős lett:-) :-) :-) :-) :-) jó babavárást!
2013. márc. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!