Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden rendben van a hormonjai...

Minden rendben van a hormonjaimmal, mégis Bromocriptint írt fel az orvosom. Szerintetek miért?

Figyelt kérdés
Van már 2 nagy gyermekem,mindkettőnél kellett szednem,de akkor a hormonvizsgálat indokolta,az első gyerekkel 2 évig nem estem teherbe,a gyógyszerrel rögtön,második is 3 hónapon belül sikerült.Most eltelt 13 év,megint babát szeretnénk,8 hónapja próbálkozunk,mindkettőnket már kivizsgáltak,minden a legnagyobb rendben,sőt,ami régen nem volt jó,most az is tökéletes.Az orvosom mégis napi 2x fél Bromocriptint írt fel.Az első kérdésem,hogy nem káros-e így szednem? A második,hogy létezik olyan,hogy több évig egy hormonszint nem jó és egyszer pedig jó lesz?

2013. ápr. 3. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Az életmód (étkezés, vitaminok) befolyásolhatják a hormonokat. Szóval simán előfordulhat, hogy beálltak normál értékre. Akkor viszont nem hiszem, hogy használna a Bromo, be is kavarhat, nem szedtem, de úgy tudom, elég erős gyógyszer. Nem lehet, hogy picit alacsony a sárgatested, és arra kaptad? Doki nem mondott semmit?
2013. ápr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is szedem, nagyon szépen levitte az értékemet, ami előtte nagyon magas volt. Semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam, hála az égnek, pedig sokan mondták előtte, hogy sokaknak van. Lassan, fokozatosan elkezdeni, először csak napi fél, pár napig, és ha nincs mellékhatás, akkor emeld az adagra, amit előírtak.
2013. ápr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az étkezésem nem változott,viszont a lelkiállapotom ég és föld az akkorival összehasonlítva :) lehet ezért lett most minden értékem tökéletes,ezt mondta a doki(mármint,hogy minden teljesen jó).

Igen,én is csak úgy mertem elkezdeni,hogy először este felet,pár nap múlva reggel is negyedet,talán holnap már be merem venni reggel is a másik felet.

Én is remélem,nem kavar be,hétvégén megyek a dokimhoz,akkor talán megnyugtat vagy elmagyarázza részletesen,miért kell...nagyon szeretnénk már kisbabát...

2013. ápr. 4. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!