Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hsg hónapjában kinek sikerült...

Hsg hónapjában kinek sikerült a baba? (olyan is érdekelne akinek nincs rendben a mensije de esetleg hsg után mégis sikerült. )

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A mostani ciklusom február 11-én kezdődött. 16-án volt HSG-m, plusz szedtem clostit és kaptam peteérlelő injekciót is, minek hatására két kis petét is sikerült megérlelni és megrepeszteni. És hát nagyon úgy néz ki, hogy sikerült (bár még mindig nehéz elhinnem). Márc. 10-én kellett volna megjönnie, de nem jött és a tesztek is pozitívak. (csináltam jó párat) A ciklusaim mindig rendben voltak, ált. 28-30 naposak, és peteérésem is volt, mert az utolsó félévben minden hónapban néztük UH-on. Most csak turbózta, hogy tutira menjünk :)!

Neked is most volt HSG-d? Mióta próbálkoztok? Mi másfél évet vártunk erre! Ma megyek dokihoz is!

2011. márc. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Múlt csütörtökön volt HSG.2009 óta szenvedünk a drágánkért.De nem jött.Most nagyon reménykedek, mert állítólag rásegít a hsg.És tuti h van peteérésem a napokban16ik napomon vagyok.Érzem a hasam.
2011. márc. 23. 13:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Biztos hogy rásegít :)! Én is átjárható voltam, mégis - a doki szerint - a kontrasztanyag átmoshatta a vezetékeimet és kisebb szövet darabokat kimoshatott onnan. Biztos nálad is így történt. Most voltam amúgy dokinál és már látszott a petezsák is szépen és az iciri-piciri embrió is. Szurkolok, hogy neked is ennyire segítsen az a vizsgálat és mielőbb összejöjjön a ti babócátok is!
2011. márc. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Bné Annamary válasza:

A Hsg hónapjában nekünk nem sikerült de legalább tudtuk hogy nincs elzáródásom. Sok kitartást kivánok mert megéri!

Mi 9 évet vártunk a Mi angyalkánkra!



<a href=http://autovideocam.com.ua/ >видоО�оги���а�О� ��оПон��г</a>

2011. márc. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

sziasztok!

mi 2009. július vége óta szeretnénk összehozni a babát, de még nem sikerült. Csak most találtam egy olyan orvost, aki komolyan vette, hogy 26 évesen babát szeretnénk, és megcsinálta a HSG-t. Azt láttuk, hogy nincs elzáródás, de a bal petevezeték kicsit nehezebben engedte át a kontrasztanyagot. Szóval elméletileg fizikailag minden rendben van velem, a férjemet is megvizsgáltattuk, vele is minden OK, sőt...:).

ez a HSG március elején volt, de úgy érzem, most fog megjönni és nem a baba készülődik...

Az lenne a kérdésem, hogy valakinek közületek volt vagy van ilyen gondja? Ha igen, hogy oldódott meg, vagy ha még nincs baba, akkor mit mond az orvos, vagy milyen módszereket hallottatok, ami még segíthet?

köszi előre is a válaszokat és tanácsokat!

Linda

2011. márc. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szia Linda!Tök egyforma cipőben járunk.:)Mi is 2009 óta csak mi augusztus vége óta próbálkozunk és mi is 26 évesek vagyunk.Én március közepén estem át a HSG-n.Nekem szív alakú méhem van, de a doki szerint ez nem oka a medőségnek.A többi eredményt 6án tudjuk meg.Vér, vizelet, apa eredménye.Ha megleszünk, írok neked, mi lett a tovább lépés.Én peteérés óta rettentően fáradékony vagyok, néha fáj a hasam a derekam pedig rendszeresen.Érzem kicsit a melleimet, de ezek lehetnek közelgő mensi miatt is.
2011. márc. 31. 09:49
 7/11 anonim válasza:

Szia!

Köszönöm, hogy írtál! Sajnálom, hogy Ti is ebben vagytok benne, jó lenne, ha senkinek nem kéne ezen keresztül mennie...én már nagyon unom és eléggé kétségbe is esem néha, de azért egyelőre még tartom magam...meg a férjem is nagyon sokat segít, bár ő is kivan...

Én is fáradékony vagyok sokszor és fájok, de ez régebben is volt. Várom majd az újabb leveledet!:)

Linda

2011. márc. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Linda!Hova jártok orvoshoz?Mi a BMC-be.Állítólag ha már a HSG megvolt az már a finish.Onnantól egyenes az út(kezelést kapunk).
2011. márc. 31. 13:32
 9/11 anonim válasza:

Én Dr. Mecsér Bélához járok az Örsön lévő rendelőbe.

Mi az a hely, amit írsz? És ott milyen kezelést lehet kapni?

És ingyenes?:)

2011. ápr. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Budai Meddőségi centrum.Kezelés ingyenes a gyógyszerekért kell csak fizetni
2011. ápr. 12. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!