Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma kellett volna megjönnie,...

Ha ma kellett volna megjönnie, de ma reggel még 37. 0 a hőm akkor tuti hogy volt ebben a hónapban pém?

Figyelt kérdés
Szeintem bizti, hogy megjön csak késik, de most csak arra lennék kíváncsi, hogy ha ilyen magas most a hőm, akkor tuti hogy volt pém?
2008. jún. 11. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem is értem a kérdésed! A magas hő a menstruáció napján inkább babára utal. Peteérésre vagy annak hiányára csak akkor tudsz következtetni, ha egész ciklus alatt mérted a hődet. A a ciklus első felében mérthez képest a második felében 0,3-0,6 fokkal magasabb a hőd, akkor nagy valószínűséggel volt peteérésed. Ajánlom a következő oldalt: www.babatervezok.otthona.net Itt minden ilyen jellegű kérdésedre választ kaphatsz.
2008. jún. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
elvileg volt péd,de ha nem esik le a hőd, lehet, hogy baba is van, mert a mensi előtt le kellene esnie.
2008. jún. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy csak késik? Ha magas a hőd - márpedig az - akkor babára kell gyanakodni. A mensi-szerű görcsök, hasszurkálás is babát jelezhet ilyenkor.
2008. jún. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Abból gondolom, hogy van egy kis barnázgatásom és tegnap a wcpapíron volt egy kis vérfolt is. Márciusban ugyanígy jártam, ezért gondolom, hogy meg fog jönni. Inkább nem élem magam bele, pedig nagyon szertném már ha baba lenne.
2008. jún. 12. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!