Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszteljek vagy még várjak?

Teszteljek vagy még várjak?

Figyelt kérdés
Az együttléthez képest már a 14. napon vagyok a nem vártig még 5 nap.Az a kérdésem,ha a testem jelez már terhes tüneteket akkor a teszt már kimutatja?Érdemes lenne már hétfőn tesztelni vagy várjam meg a nem várt elmaradását?
2009. szept. 19. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp várd meg a nemvárt napját,mert lehet ha hamarabb tesztelsz akor negatív lesz,pedig lehet babás vagy!sok sikert a teszthez majd írj légyszives ha teszteltél!
2009. szept. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

OK,megírom ide mindenképp akármi is lesz az eredmény.

Várom azért mások véleményét is!

2009. szept. 19. 19:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
a terhes tünetek lehetnek pszichoszomatikusak is, várdd meg a mensi napját.
2009. szept. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én azt hallottam hogy ilyenkor a ClearBlue már kimutatja a terhességet.Én már akkor is teszteltem mikor a beágyazódási tüneteket produkáltam(legalábbis remélem,hogy ez annak a jele:))Ha kibirod addig,akkor tesztelj a nem várt napján.Várjuk az eredményed!

Ja!Milyen tüneteid vannak?

2009. szept. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Türelem! Én a nemvárt után vagyok 8 nappal és a tesztem még mindig negatív:(((
2009. szept. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom én azok a nők közé tartozom akik megérezték,hogy most baba lesz.Az alhasamat érzem ,megjön érzésem van már több mint egy hete a mellemet is érzem pedig én soha de tényleg soha nem szoktam érezni és érzem,hogy valami más.Mondjuk úgy minden más.Úgy érzem nem vagyok egyedül!A hőm napok óta 37,1-2.Nem vezetek görbét de magamnak írom.
2009. szept. 20. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!