Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétfőre nem várom! Teszteljek...

Hétfőre nem várom! Teszteljek vagy várjak még? Eggyet már csináltam 2 napja de az pozitiv volt. Félek a csalódástól nagyon.

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 13:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

:) Ha két napja már pozitív volt a teszted, akkor milyen csalódástól félsz? Nem értem.


Gratula!

2010. okt. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
attóll ,hogy mégsem vagyok terhes..
2010. okt. 13. 13:45
 3/17 anonim ***** válasza:
A pozitív általában nem téved!Csinálj még egyet,mert a bizonytalanság szerintem még rosszabb... ;)
2010. okt. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem értem, 7 nappal előtte pozitív volt? Akkor ez inkább kivételes eset, nagyon-nagyon korai. Azért halkan gratulálok! Csinálj még egyet ma-holnap reggel másfajta teszttel is. Ne félj, ha pozitív volt a teszt, akkor az is valószínűleg.
2010. okt. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is ez tűnt fel,hogy az 7 nap! Én még nem hallottam ilyen tesztről. Nem elkeseríteni akarlak, de nem lehet,hogy téves a teszt? VAgy lehet,hogy ikreket vársz!:)) Akkor hamarabb kimutatja!
2010. okt. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

jövő hét hétfőre nem várod és már pozi??huh, az jó...

amúgy én tudom milyen csalódásról beszélsz, nem akarok semmi rosszat írni, de én még csak magamban örülnék, és nem is csinálnék tesztet, majd csak egy hét múlva...

2010. okt. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Lányok, anno nekem is a mensi előtt 7 nappal már + volt. Ehhez nem kell más, csak egy hosszú ciklus (ami nekem 40 napos volt mindig).


Első vagyok. Ha most + a teszted, akkor abból már nem hinném, hogy - lesz, ne aggódj! :) De azért csinálj még egyet!!!

2010. okt. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
én pozitív teszt után már több tesztet nem csinálnék, hanem 5-6. hét környékén mennék dokihoz! Gratulálok!
2010. okt. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

13:56-os vagyok

amúgy azt én sem értem, hogyhogy ilyen hamar kimutatta a teszt? nem lehet hogy már az előző ciklusodban teherbe estél, csak nem tudtál róla?

2010. okt. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehetséges, hogy 7 nappal előtte kimutatja, ha hosszú a ciklus, valóban. Ha a peteérés után eltelt egy kis idő, simán lehet. Nekem ovu után 9.napon már pozitív volt.
2010. okt. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!