Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek? Már nem...

Mikor teszteljek? Már nem merek, félek a csalódástól.

Figyelt kérdés
Késett 10 napot, aztán nagy nehezen mintha megjött volna, egy napig véres-barnás, nem egyértelműen vér, inkább barna, utána még egy napig csak barnázás, több-kevesebb. Azóta semmi, kicsit löketszerűen néha érzek átlátszó folyást....Hasam ritkán szurkál, émelygek, szédelgek, és alig birok kikelni az ágyból.....fáradt vagyok nagyon akármennyit is alszom előtte.Sőt, minél többet, annál rosszabb úgy érzem. Egyedül a mellfeszülésem múlt egy kicsit, már csak a bimbó érzékeny. Mikor merjek tesztelni megint? Két napja 'múlt' el.Előtte teszt negatív volt.
2008. jún. 12. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
A ma reggeli pisit már elszalasztottad, de a holnapit használd fel tesztelésre, és ha pozitív azonnal doki, mert épp ideje és mondd el ott a vérzésedet is. A jeleid alapján baba van, de reméljük nem csak pszichésen képzeled be.
2008. jún. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem is a holnap reggeliből lehetne már, és bármilyen érzékenységű tesztet vehetsz, mert ennyi idő után kimutatná. ha esetleg mégsem, akkor tényleg irány az orvos. sok sikert
2008. jún. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, tesztelek holnap reggel... Nem hinném, hogy beképzelem, mert még nem lenne 'aktuális' a dolog, de természetesen, ha jönne, örülnénk neki nagyon. Csak rossz így kétségek között, nem éreztem eddig még ilyesmit, ezért ijedtem meg.
2008. jún. 12. 09:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem a reggeli elsővel teszteltem, ugyanis a gyógyszertárban azt mondták, hogy a mai tesztek már nagyon érzékenyek.

Igazuk volt.

19 hetes kismami

2008. jún. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!