Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még mindig nem jött meg....

Még mindig nem jött meg. Várjak még, vagy teszteljek újra?

Figyelt kérdés
9. napja késik a menszeszem. Tegnap csináltam egy tesztet (Lily), és negatív lett. Igazán terhességre utaló tüneteim eddig nincsenek, csak mellfeszülés és fehér folyás, megjön érzés, de ezek menszi előtt is szoktam nálam lenni. Egyébként a peteérésem is csúszott, talán több mint 10 napot. Ez lehet az ok? De már lassan akkor is meg kellene jönnie. Meddig várjak az újabb tesztel? Vagy mi okozhatja még a késést? Már nem bírom ezt a várakozást!
2010. aug. 19. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kb. 10 napot kesett az ovulaciod, akkor a mensid is fog kesni 10 napot...tehat holnapra "nem varhatod". Attol meg termeszetesen lehetsz terhes, hogy a vart mensi elott 2 nappal negativ volt a teszt (nalad ez all fenn). Sok sikert!
2010. aug. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást, de én épp hogy nagyon is várom, hogy megjöjjön. Babáról jelenleg szó sem lehet. Szóval ezért félek nagyon. Egyébként ma kora reggel is teszteltem, az is negatív lett. Nagyon remélem, hogy a napokban megjön.
2010. aug. 20. 08:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez estben emelgess, és végy egy kád forró fürdőt hosszasan...
2010. aug. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hál' Istennek ma megjött.:)
2010. aug. 20. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!