Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most derült ki, hogy kétoldali...

Most derült ki, hogy kétoldali PCOS-em van. Tudnátok nekem tanácsot adni ezzel kapcsolatban? Mit gondoltok, lehet egyáltalán így gyermekem?

Figyelt kérdés
1 éve próbálkozunk sikertelenül. Vékony, sportos testalkatom van, androgén jelegekkel. A hormonszintjeim a 3. napon levett vérből viszont jók lettek, semmi nem tért el! Az UH kép viszont egyértelmű volt... A szénhidrát diétát már megkezdtem és tartható is számomra. Inzulinrezisztenciára most fognak vizsgálni. Minden tanácsot szívesen és köszönettel fogadok. Mit tehetnék még én azért, hogy javuljon a helyzet és minél hamarabb sikerüljön a baba?
2013. márc. 30. 13:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az utolsó azt írta, 2 hónapja talált rá a PCO csoportra, és azóta tudja, hogy kezelni kell a problémát. Szóval gondolom 2 hónapja kezeli maximum, előtte, félrediagnosztizálták, mint oly sokunkat ...


Nekem is PCO+IR: diéta,mozgás, merckformin,

magas prolaktin, adenoma: bromocriptin..


mihamarabbi babásodást, neked is és magamnak is :)

2013. ápr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Kinek ajánlott a D3-vitamin pótlása?


Azoknak, akik kevés időt töltenek napon (gyermek és felnőtt egyaránt)

Időseknek

Várandós kismamáknak

Pikkelysömörben vagy krónikus ekcémában szenvedőknek

Autoimmun betegeknek

Bármilyen gyulladásos betegségben szenvedőknek

Magas vérnyomásban szenvedőknek

Prosztata, végbél, petefészek, mellrákban vagy bőrrákban szenvedőknek

Csontritkulásban vagy csontlágyulásban szenvedőknek

Depressziótól szenvedőknek (SAD vagy téli depresszió)

Meddő és/vagy PCOS nőknek

2013. ápr. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom olvasod-e még ezt. 18 éves voltam mikor mondták, hogy pcos vagyok. Mindenféle diéta és beavatkozás nélkül mikor már lemondtam róla 25 évesen az esküvőm szervezése és az új munkahelyi stressz ill. Családi haláleset mellett egyszer csak teherbe estem. Meglepi volt nagyon. Félidős kismamaként álltam az oltár elé. Egészséges kisfiam született. A férjem még nem akart apuka lenni, de azért örült. Elvetetni nem akartam mert nem tudtam lehet-e még gyermekem. Önző voltam amit nem bántam meg mert van egy csodás ,de makacs fiam :) . A férjem nem bírta elviselni, hogy a gyerkőc az első így életmódott váltott és italba fojtotta bánatát. Korábban is volt ilyen csak hittem a változásban. Jól tettem. Elváltam. Később újra férjhez mentem. 29 évesen született a 2. Fiam. Nyugodt és kiegyensúlyozott. Most lett 1 éves és most úgy néz ki jön a 3. Bár ez még nem 100%. Ne stresszelj a baba miatt. Én mostanában szerettem volna kivizsgáltatni magam ezzel kapcsolatban. Én talán a szerencsésebbek közé tartozom. Barátnőmnel is így történt csak ő boldog házasságban él a férjével. Most Mi is boldogok vagyunk mind. Jönni fog a baba nálatok is. Sok gyermekáldást. :)
2013. júl. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!