Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kaphatok tőletek tanácsot...

Kaphatok tőletek tanácsot babavárók?

Figyelt kérdés
4 nappal ezelőtt teszteltem pozitívat és nagyon várom a picit.. Viszont az első 12 hét ugye a legkritikusabb.. Mit tegyek, vagy hogyan segíthetnék a babának hogy ne menjen el?
2009. szept. 19. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:

LÉGY NYUGODT!!!!! És szedj vitamint és LÉGY NYUGODT!!!!

:-))) Gratulálok!!!!!

2009. szept. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

GRATULÁLOK KISMAMA!!!

-Ne stresszelj!

-Ne élj káros szenvedélyeket(pl:drog,cigi,kávé,alkohol,stb..)!

-kerüld a passzív dohányhelyeket!

-ne fázz fel!

-ne emelj!

-étkezz egészségesen(sok fehérje,kevés szénhidrát bevitel)!

-a fertőzésekkel is ügyelj oda!(pl:kézmosás minden alkalommal,amikor csak teheted)

-ne vegyél be feleslegesen gyógyszert!

-szedj magzatvédőt(pl Elevit)

-rendszeresen járj vizsgálatokra!

-hallgass nyugtató zenéket,érezd magad jól!

Egyenlőre ennyit tudtam segíteni...

Mit éreztél,vagy érzel testileg?Tüneteid voltak?Írnál róla?Én keddre nem várom...

2009. szept. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ez érdekes hogy milyen tüneteim voltak, ugyanis lehet furcsán hangzik, de pé. után 3 nappal azt mondtam a páromnak hogy baba lesz, ebben biztos vagyok. Nagyon furcsa érzés volt a hasamban, melegség öntötte el akárhányszor a babáról beszéltünk... Utána elkezdett fájni a mellem, de a hasam az nem.. Nem volt "mindjárt megjön érzés"...
2009. szept. 19. 14:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Én még azt tanácsolnám, hogy mielőbb menj el nőgyógyászhoz.
2009. szept. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nagyon-nagy gratula!én 5 napja teszteltem pozit!én egyből elkezdtem szedni a gravidát!figyelek arra h ne emeljek nehezet,rendszeresebben eszem azóta!no cigi!kávét nyugodtan ihatsz napi egy adagot,ha nem undorordtál meg tőle!én ezekre figyelek!te mikor mész dokihoz?vagy már voltál?én kedden megyek,remélem már fog látni vmit!boldog babavárást kívánok!
2009. szept. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!