Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rossz lehet a teszt, ha így...

Rossz lehet a teszt, ha így színeződik el?

Figyelt kérdés

Esti pisiből, 30. ciklusnapon, kb. fél órával az utolsó pisi után. És márc. 25. -én múlt el a mensim, akkor még pecsételtem. Szóval szerintetek?????

De valamitől csak elszíneződött, ezek szerint volt mivel reakcióba lépnie, nem????

/kepfeltoltes.hu/130329/2013_m_rcius_028_www.kepfeltoltes.hu_.jpg



2013. márc. 29. 21:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hasonló lett ma nekem!


[link]

2013. márc. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Mindenki válaszát értékeltem, köszönöm!

Biztosan nem áztattam el, inkább a teszt nem lehet jó, de azért nagyon reménykedem, holnap reggel csinálok egy másikat, első vizeletből...

Kedves utolsó! Szerintem a tiéd pozitív lesz, az sokkal inkább tűnik korai pozitívnak mint az enyém. Régen nekem is volt egy ilyenem, és 4 nap múlva lett halvány pozi:-)

Drukkolok magunknak!!!!!

2013. márc. 30. 11:13
 13/15 A kérdező kommentje:
Sajnos negatív lett a mai, úgyhogy a teszttel volt gond. Köszi mindenkinek! Egy tapasztalatnak jó: csak a csíknak örüljünk, az ilyen elfolyásnak ne.
2013. márc. 31. 11:28
 14/15 enciboszi válasza:
Sziasztok! Az első teszt szerintem sem értékelhető, mert a csík nem ott van, ahol kellene hogy legyen. De sosem lehet tudni. A másik képen levő teszt már inkább mondható pozitív tesztnek. Mi is babát tervezünk.Az év utolsó napján csináltam tesztet, ugyan ilyet, amit ti is felraktatok... Nekem két csík jött ki, igaz az egyik halványan, de határozottan ott volt. Másnap csináltam megint és negatív, majd rá két napjára újabbat és negatív. Jövő héten orvos, majd eldönti ki a helyzet, addig izgulunk.
2014. jan. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, mi lett veled???

nálunk azóta sincs semmi :-(

2014. jan. 13. 00:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!