Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szigetváron meddőségi?

Szigetváron meddőségi?

Figyelt kérdés
az van legközelebb hozzánk. itt kaposváron nem nagyon foglakoznak az ember lánmyával, nem csinálnak átjárhatosági mütétet sem finanszirozási okokbol, és szertnénk menni inszmre, kevés a sperma nálunk, de nme tudom merre induljak el, kit keressek és mikor? vagy hogy működik? tb támogatott? dolgozik esetleg valki ott aki tudna segiti?
2009. szept. 18. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem Pécs. Az tuti jó.
2009. szept. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. először én is arra gondoltam.. de hallottam hogy Szigetvár is jo.

Pécsröl van esetleg jo véleményed? tapasztalat?

2009. szept. 20. 08:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Jaj, bocs, nem láttam a kommentedet...

Pécsen voltunk mi, szerintem nagyon jó, állami, kedvesek, emberségesek, én meg voltam elégedve!

Lombik volt nekünk, 2 sikeres.

Ismerősöknek többeknek inszemináció ugyanott. Mindenütt van gyerek, tehát jó az arány nagyon!.

Tudom ajánlani!

2009. szept. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen, és te melyik dokinál voltál? nem ismerek senkit..
2009. szept. 22. 08:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Dr. Mánfai Zoltán, ő az IVF (in vitro fertilizáció, azaz lombik) labor vezetője.

Időpontkérés, bejelentkezés a programba: 72/536-377, Renáta nevű asszisztensen keresztül.

Ne lepődj meg, ha nehezen jutsz el addig, hogy felvegye a telefont, de ha sikerült, akkor már sinen leszel :-). Időpontot nem holnapra adnak, de ha azt sikerül kivárni, akkortól már gyorsan megy a dolog, nekünk rá 1,5 hónapra be volt ültetve a baba :-))

2009. szept. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon köszi a segitségedezt, remélem nekünk lombik nem kell, egyenlöre inszemet tervezünk, mert rendebn vagyunk csak a sperma kevés, nekem meg nem csinálnak Kaposváron átjárhatoságit, finanszirozási okokbol, a korház szegény... szoval meg azt is hallottam hogy hiába is csinálnák meg itt ezt,m, Pécsen ujra meg csinálnák, akkor meg minek. de köszönöm hogy segitettél. és a baba mekkora most?
2009. szept. 22. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!