Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Száradási csík milyen?

Száradási csík milyen?

Figyelt kérdés

xepillel teszteltem már többször. mindig full nega volt, sose dobtam ki egyből..csak idővel. de 2 nappal ezelőtt mikor kiakartam dobni, kb 2-3 órával a tesztelés után volt rajta halvány pozi csík! hogyan tudom megkülönböztetni? a száradási csík is rózsaszín? sajnos azóta nem tudtam tesztelni, csak holnap..

1 hete késik..de lehet később volt a peteérésem mint számoltam.. reménykedhetek?


2013. márc. 27. 10:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
a száradási csík az szürke!
2013. márc. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
2-3 órával a tesztelés után már nem mutat valós eredményt a teszt. A száradási csík elmosódott és halvány rózsaszínes, szürkés szokott lenni. Holnap csinálj egy másik tesztet, de csak az időn belüli eredményt könyveld el valósnak.
2013. márc. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
akkor ha nekem halvány rózsaszín..még reménykedhetek holnapig? )
2013. márc. 27. 10:37
 4/21 A kérdező kommentje:

az a baj, h kb 5 percet ha vártam majd visszaaludtam..igy nem tudom mikor jött elő..hát holnap kiderűl, igyexem 10es teszttel..

[link]

ez volt amugy

2013. márc. 27. 10:39
 5/21 anonim ***** válasza:
Nekem egyből megakadt a szemem a 2.csíkon.Szerintem ez pozi lesz.
2013. márc. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
eddig csak ezzel a fajtával teszteltem, és eddig időn túl is ful üres maradt... nem láttam még száradási csíkot, ezért is kérdeztem, hogy ti mit láttok ! holnap többet tudok, de legalább addig kicsit reménykedhetem.. :)
2013. márc. 27. 10:46
 7/21 anonim ***** válasza:
2013. márc. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
deee :)csak ezen a hülye száradási csíkon agyalok...a másik teszt nem számít most és nem akartam keverni, előre is bocsi érte, h megint kérdezem, de olyan rossz hogy most nem tudom mi van. de épp hivtak az otthoniak, megjöttek a tesztek :) holnap végre fény derűl rá
2013. márc. 27. 10:54
 9/21 anonim ***** válasza:

Ez simán pozitív, gratulálok!


Az enyém halványabb volt több órával később és bizony már 12 éves a lánykám :)

2013. márc. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még annyira új vagyok ebbe a dologba, és minden érdekel ! :) Köszönöm, remélem igazatok lesz :)
2013. márc. 27. 11:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!