Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időn túli teszt, száradási...

Időn túli teszt, száradási csík, vagy pozi?

Figyelt kérdés
Korán reggel csináltam terhességi tesztet, de nem kizárt, hogy félálomban kimentem pisilni előtte. A teszt időn túl lett pozitív, de nem szürke a csík, mintha száradási lenne, hanem halványlila. A peteérésem kb 2 hete volt, változó hosszúak a ciklusaim, szóval nem tudom, mikor kellene pontosan megjönnie. Szerintetek lehet terhesség?
2012. dec. 24. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Képet nem tudsz feltenni?
2012. dec. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam lefényképezni, de nem igazán látni a második csíkot fényképen :(
2012. dec. 24. 18:00
 3/9 anonim ***** válasza:
hányszor teszed még fel?
2012. dec. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolso!

Sztem eltevedtel... ! Osszekevered a kerdezot velem. 2 kerdessel lejjebb az en kerdesem is hasonlo.

De ha kinyitnad a szemed latnad, hogy ott van kep itt nincs. En ekezet nelkul irok, ez a kerdezo pedig ekezettel. Es ha elolvasnad a kerdesemnel a valaszokat rajonnel, hogy vki ugyan abban a cipoben van mint en. Mint ah azt ott le is irta.

Azt gondolom, az a valaszado tette ki ezt a kerdest.

2012. dec. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pontosan, kedves utolsó, én vagyok az...
2012. dec. 24. 18:57
 6/9 anonim ***** válasza:

Megy a drukk neked kérdező (itt is) :)!!!

utolsó :)

2012. dec. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi!!! van valami fejlemény? :)
2012. dec. 27. 14:33
 8/9 anonim ***** válasza:

25.en reggel teszteltem utoljara akkor negativ volt. Mesi viszont azota sincs sehol...es meg csak az elojele sem... De nem mertem meg ujra tesztelni. Talan majd holnap vagy 30.an!

Nalad?

2012. dec. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
dettó ugyanez :(
2012. dec. 28. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!