Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 25. napon. Tegnap...

Ma vagyok a 25. napon. Tegnap óta halvány rózsaszínes a folyásom! A mensimenk a 30. napon kéne megjönnie, vagyis nem! Miért van ez a színű folyásom? Lehet baba a dologban?

Figyelt kérdés
2008. jún. 11. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
leht hogy később volt peteérésed mint a megszokott és kb most lehet a beágyazódás, akkor pedig előfordul ilyenfolyás, meg még vérzés is. Ha nem jönne meg 30. napig akkor tesztelj reggel. Az is lehet sajnos hogy most előbb jön meg, de remélem nem. Sok sikert!
2008. jún. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A hőm napok óta 37,0 és 37,1 között van! Szóval előbb nem hiszem, hogy megjön és a pé-m is 2-án volt! Szóval nem tudom mi lehet ez a rózsaszínes folyás! Lehet hogy tényleg a beágyazódás?
2008. jún. 11. 11:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Elviekben lehet beágyazódás. Drukkolok.
2008. jún. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!