Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sok tüsző a petefészekben, ez...

Sok tüsző a petefészekben, ez miért baj? Lehet nincs peteérésem? Rendszertelen a menszeszem, hormonvizsgálatra küldtek! Ez mindenképpen bajt jelent?

Figyelt kérdés
Az a problémám,hogy 10 hónapja hagytam abba a gyógyszert,és azóta nagyon rendszertelen a menszeszem,8 évig szedtem a gyógyszert előtte.Most voltam orvosnál,volt hüvelyi ultrahang is,és mondták sok kicsi tüsző van a petefészkeken,ezért csináltak hormonvizsgálatot is-vérvétellel,jövőhéten lesz eredmény!Nagyon izgulok,hogy meg kell műteni,remélem nem lesz semmi baj!Volt már valakinek hasonló tapasztalata?28 éves vagyok,és lassan babát szeretnénk!Írjon,akinek volt már ilyen,mert nagyon félek!!!!Köszönöm!
2009. szept. 18. 12:12
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Szia!


Hát ez nem semmi,remélem nekem nem lesz erre szükség.Kívánok neked minden jót és kitartást!És köszönöm,hogy írtál!

2009. szept. 19. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!