Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék olyan nőgyógyászt,...

Szeretnék olyan nőgyógyászt, aki ír beutalót hormonvizsgálatra? Nem tudok most fizetni érte 15. 000 Ft-ot?

Figyelt kérdés
Voltam magánrendelésen, a Kaáli-ba küldött a doki, de ott fizetni kell érte. Légyszí segítsetek! Gondolom több vérvétel kell és darabja 15.000 Ft!
2011. jún. 4. 15:31
1 2
 1/14 sumergo ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de akkor majd a kezeléseket miből fogod finanszírozni?

Amúgy tényleg sok ez az ár egy vérvételért. Ha elmész a körzeti nődokihoz, és megmondod neki milyen vérvizsgálatot kértek ott, ő szerintem felírja, és akkor ingyen meg tudod csináltatni.

2011. jún. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Milyen kezelésre gondolsz? Csak kivizsgáltatni szeretném magam, és úgy vagyok vele, hogy feleslegesen nem fizetek 30 e ft-ot, ha a TB amúgy kifizeti. Szerinted körzeti orvos írhat beutalót? Szerintem amúgy nem, de hátha.
2011. jún. 4. 15:43
 3/14 anonim ***** válasza:
Engem a körzeti nőgyógyász elküldött a fenébe, hogy nem fog vizsgálatot indíttatni maga ellen, azért mert a beteg kérésére méregdrága visgálatokat ír fel :-P Hullott a hajam csomókban, elküldött, hogy csak streszz és ne diktálgassak itt neki ez nem kívánságműsor. Búcsúzóul elküldött az anyukájához és feljelentettem a betegjogi képviselőnél, de ennél tovább nem jutottam a kérdésben TB alapon, pedig megy oda a pénzem rendesen. Én sem tudok két helyre fizetni...
2011. jún. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 sumergo ***** válasza:
Gondolom azért küldtek a Kaáliba, mert babát szeretnél, és lehet, hogy lombik vagy inszemináció kell. Ezekre a kezelésekre gondoltam, pontosabban, ha a kezelések ingyenesek is, de a gyógyszerek nem, ráadásul a Kaáliban fizetni kell az inszeminációért is úgy tudom. Szimpla vérvételért nem hiszem hogy oda küldött volna a nődokid.
2011. jún. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
3. napi vérvételre küldött.
2011. jún. 4. 16:18
 6/14 sumergo ***** válasza:
Ha vérvételre küldött csak, akkor viszont egyáltalán nem értem miért nem írt sima beutalót TB-re, hiszen nődokiként meg tudta volna írni simán? Lehet érdekeltsége van ott, és ezért???
2011. jún. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy odaküldött az csak egy dolog, a beutalóddal simán elmehetsz sztk-s vérvételre is! Én is odamentem .
2011. jún. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem írt beutalót, ez a baj!!! Szerintem az lehet, hogy ő már csak magánrendelésen rendel és ezért nem tud írni beutalót, vagy nem tudom. Akkor menjek el a körzeti nődokihoz és mondjam, hogy csak szeretném ha a hormonértékeimet megnéznénk, mert nem jön össze a baba x éve stb.
2011. jún. 4. 20:48
 9/14 anonim ***** válasza:

Attól, mert csak magánrendelése van, még írhatna beutalót... szóval érdekes egy doki. :S


Próbáld meg a körzetinél, de nem biztos, hogy az ki fog rá írni mindenféle panasz nélkül.

2011. jún. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Majd kitalálok valamit :)
2011. jún. 5. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!