Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklusom 21. napján annyira...

Ciklusom 21. napján annyira mindjárt megjön érzésem van, hogy már beraktam egy betétet. Mi lehet ez? Ötletek?

Figyelt kérdés

A hőm 37 felett van kedd óta(alaphőm 36,6), ez a 21. napom a ciklusban.

Nagyon szúr a petefészkem, érzékeny a hüvelyem, és tényleg annyira úgy érzem hogy mindjárt megjön, hogy beraktam egy betétet, biztos ami biztos..

Mi lehet ez?? Ötletek??


2009. szept. 18. 11:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Oh, és fehér-krémes folyásom van..
2009. szept. 18. 11:39
 2/4 A kérdező kommentje:
Senki?? :(
2009. szept. 18. 14:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Képzeld, nekem meg tegnap volt ez, a ciklusom 26. napján, ovu után épp 1 héttel! Én is beraktam egy betétet! :) De nem lett semmi, persze! Ma meg szúrt a bal petefészkem, pont mint bő 1 hete ovukor! Csak rövidebb ideig!

Nem tudom, mi lehet ez! Feltettem egy kérdést, vegyes válaszokat kaptam, volt, akinek nem lett baba, de azóta minden ovu utáni idő így telik neki, de volt olyan is, aki azt írta, hogy szintén korán görcsölt már, és most 5 hetes babás. :)

Hát, drukk neked, nálam 6 nap múlva derül ki, hogy mi van....!

2009. szept. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Huh, akkor drukkolok Neked is, remélem hogy mindkettőnknél Babó van a pocakunkban.. :)


Én még bőven ráérek tesztelni. Mi lassan 2 éve próbálkozunk, nagyon remélem hogy most sikerül! :)


Megy a DRUKK!

2009. szept. 18. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!