Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Várandós lehetek vagy ez mi...

Várandós lehetek vagy ez mi lehet? HELP!

Figyelt kérdés
21.-re vártam a mensim a tervezettbaba.hu szerint de nem jött meg! Mi előtt meg kellett volna jönnie a méhem le esett mint mensi előtt szokott, NEM vizsgáltam magam hanem szeretkezés közben éreztem, mert egyébként nem szoktam és ilyen sosem volt még! Fehérfolyásom hol bővebb hol nincs is, melleim egyáltalán nem duzzadnak! Szóval semmi terhességi jelet nem érzek! ( tudom milyen a terhesség jelei mert 6 hetesen sajna vetéltem, de abban az időben a szédülés, kivánás, meg még jó pár dolog megjárt) Amikor pisilni megyek a méhemtől feszítő érzést érzek, meg amikor ülök néha! Szerintetek ez most mi lehet? Tesztet nem csináltam mert szerintem nem vagyok terhes, de nagyon kíváncsi volnék a véleményetekre! Pedig jó volna ha baba volna a dologban mert már több mint egy éve várjuk! Várom a válaszokat! Köszönöm előre is!

2013. márc. 26. 01:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy erted azt hogy leesett a mehed?:O Nem a mehszajad van alacsonyan,en azt ereztem neha mielott megjott volna...Mered a hodet?Ha magas reggelenkent akkor van ra esely.:) Csinalj tesztet.Ja es mikor volt meg utoljara?Es hosszuak a ciklusaid?
2013. márc. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi igen igazad van, a méh szájam esett le! Nem mérem a hőmet, egy időben mértem! Tavaly októberben kaptam clostit de nálam nem jött be sajna! :( De a mensimet beállította! Októberben, novemberben, decemberben 12.-én jött meg pontosan aztán januárban 13.-án februárban pedig 19.-én most pedig 21.-én kellett volna de semmi!
2013. márc. 26. 02:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak késik...és február rövid hónap volt, ezért rosszul számolod, és ne a programok alapján várd a mensid.
2013. márc. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Februárban 37 napra jött meg, most vagy a 35. napon.

ez nem túl jó, megint gond van szerintem a mensiddel

2013. márc. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább a ciklusoddal van baj szerintem is. :( Várj még 2-3 napot és akkor tesztelj, de valószínűbb, hogy meg fog jönni.
2013. márc. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Sajnos az is lehet,hogy valamilyen fertőzésed van.
2013. márc. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Bár valóban az is előfordul,hogy csak simán késik.
2013. márc. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
2-3 nap múlva mindenképp tesztelek! Fertőzés? :O nem hiszem! Orvos éppen nem vagyok, de azért elég higénikus vagyok! Sehova nem járok, itthon meg tiszta a környezet, mert fertőtlenítve van minden úgyhogy nem hiszem! Nem rég elkezdett fájni kicsit a hasam alja, lehet tényleg meg fog jönni! :( de majd ha mégsem akkor 2-3 nap és meg látjuk! Azért köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2013. márc. 27. 02:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!