Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szúr, feszít mindkét petefészk...

Szúr, feszít mindkét petefészkem és a méhem is, pedig rég túl vagyok a peteérésen. (12-én). Valamit összeszedtem?

Figyelt kérdés
Szeretnék babát, de félek, ez valami más. 26-án kell megjönnie, az még messze van. A pé óta van ez a nyomó érzés, főleg ha leülök. ilyet csak pé-kor szoktam érezni, nem utána! Volt már így más is? És ami szokatlan, hogy mindig fáj ilyenkor a mellem, most viszont egyáltalán nem, csak a mellbimbóm fura, olyan mintha "fázna", és ég a belül. Voltam már felfázva, az nem ilyen érzés, a petefészek gyulladás meg sokkal jobban fáj, ahhoz is volt már szerencsém. Tudom, menjek orvoshoz, be is jelentkezem ma, csak kiváncsi vagyok a véleményetekre, tapasztalatotokra.
2009. szept. 18. 09:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

hat lanyok azokra gondoltam akiknek 12 el volt a peteeresuk tapasztalatbol mondom hogy szerintem a beagyazodast erzitek es legyen igazam de az most kelene hogy legyen .

nekem kb a beagyazodas ideje korul rendes fajdalmaim voltak es nem birtam hogy a hasamhoz erjenek nem hogy meg egyutt legyek a parommal.Majd harom napig szinte semmi csak olyan tompan fajt na most nekem ez azert volt feltuno mert azelott nem igy fajt peteereskor es hat 14 hetes a picurka

2009. szept. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Háááát,nagyon emélem h igazad van és beágyazódásról van szó:))

Gratula a babához!!!

2009. szept. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok lányok!

Hát, reméljük a legjobbakat! Én mindenképp megírom, hogy mi lesz ebből, baba, vagy mensi! De remélem az előbbi. Nekem egyik hónapban sem érződtek így a petefészkeim,... meglátjuk.

Szorítok mindannyiunknak!

2009. szept. 18. 17:28
 14/14 anonim ***** válasza:
mi lett? terhes lettél? Érdekelne mert nekem is ilyesmim van! köszi!
2013. jún. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!