Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szúr, feszít mindkét petefészk...

Szúr, feszít mindkét petefészkem és a méhem is, pedig rég túl vagyok a peteérésen. (12-én). Valamit összeszedtem?

Figyelt kérdés
Szeretnék babát, de félek, ez valami más. 26-án kell megjönnie, az még messze van. A pé óta van ez a nyomó érzés, főleg ha leülök. ilyet csak pé-kor szoktam érezni, nem utána! Volt már így más is? És ami szokatlan, hogy mindig fáj ilyenkor a mellem, most viszont egyáltalán nem, csak a mellbimbóm fura, olyan mintha "fázna", és ég a belül. Voltam már felfázva, az nem ilyen érzés, a petefészek gyulladás meg sokkal jobban fáj, ahhoz is volt már szerencsém. Tudom, menjek orvoshoz, be is jelentkezem ma, csak kiváncsi vagyok a véleményetekre, tapasztalatotokra.
2009. szept. 18. 09:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kíváncsi lennék, mert ugyanezek a tüneteim, csak nekem 30-án (nem) kellene megjönnie. Volt már kétoldali petefészek gyulladásom, az sokkal rosszabb, ezért azt gondolom, hogy most nem ez van a dologban. A mellbimbóim nekem is elég sokszor "fáznak". Kinek mi a tapasztalata?
2009. szept. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem mindkét terhességem ilyen tünetekkel kezdődött. ez nem azt jelenti, h tutira terhes vagy, de előfordul, h nálad is így reagál a test. annyi, h felfázási tüneteim voltak még, mindig pisilhetnékem volt, de nem jött semmi, ha jött is, akkor kicsit fájt. csak a forró fürdő segített. kb 3 napig tartott menzi előtt, aztán mérséklődött. nem azok a terhességi tünetek jelentkeztek, amit a nagykönyv megír.
2009. szept. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Remélem baba, de ez csak jövő héten fog kiderülni. Egy kisfiút már elveszítettem, jó lenne újra babát várni, de már reménykedni sem merek.

2009. szept. 18. 10:03
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szintén 26-án nem kellene megjönnie a mensimnek, és ugyan ezeket a tüneteket érzem. Nekem az utóbbi napokban már sex sem volt ez miatt, mert érzem a méhem, főleg mikor leülök. És miután kieresztem a pisit, akkor is érzem a fájdalmat. A melleim is súlyosabbak.......
2009. szept. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A fura még az, hogy szurkált a petefészkem (bal) pé-kor, volt kevés tojásos nyákom is. Aztán rá 4 napra szurkát a jobb petefészkem, és nagyon sok tojásos nyákom volt. De akkor a hőm már fent volt. Azóta feszül mindenem. Hát...majd kiderül. Lehet csak megint a természet játszik velem.
2009. szept. 18. 10:07
 6/14 A kérdező kommentje:
kedves Utolsó! Ez van nálam is. Csak pisilek és pisilek, és mikor már azt hiszem vége, még mindig kell, még mindig van inger. Vicces. :)
2009. szept. 18. 10:08
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Uccsó vok. :D Remélem össze jött mindkettőnknek a baby, és ezért vannak ezek a tünetek! :) Megy a drukk neked is!
2009. szept. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszike, Szorítok én is!
2009. szept. 18. 10:22
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Hasonló tüneteim vannak Nekem is!! Ma vagyok a 20. napon elméletileg a 12. napon volt pé-m. már 4-5 napja nagyon furi az alhasam, "érzek a petefészek a petevezeték környékén enyhe fájást vagy hasonlót" Főleg ha ülök és néha ha felhúzom a lábam jobban érzem. Nem tudom mi lehet ez, Nem volt még petefészek gyulladásom szóval nem tudom az milyen érzés. Nekem kb 6- 8 nap múlva kellene nem megjönnie.Folyásom krémes szerű. Már tegnap cickafark ülőfürdőben ültem nehogy vmi fertőzés legyen. És tegnap szúrt is a hasam 2x is!

Ha van eredmény a dokinál ugye megosztod velünk!

2009. szept. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonlóak a tüneteim.Keddre NEM várom,de ma a teszt- lett:((

Ülés közben érzem az alhasamat,érzem a melleimet,nekem is a mellbimbóm érzékenybb.A szexet viszont valahogy nem kívánom.Jövőhéten térjetek ide vissza,és számoljatok be mit tapasztaltatok,mert nagyon kíváncsi vagyok.NAGYON REMÉLEM BABÁSODUNK MINDANNYIAN:))!!

2009. szept. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!