Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jelentett már valakinek...

Jelentett már valakinek terhességet folyamatos (a ciklus 19. napjától) alhasi menstruációs jellegű fájdalom? Úgy értem hogy egy percre sem múlik el.

Figyelt kérdés
Ma vagyon a ciklus 23. napján. Még mindig fájdogál a hasam, nem szűnik. Eddig 29-30 napos ciklusaim voltak, de mióta próbálkozunk a babával (ez a 3. hónap) 26 és 27 napos lett. Ez alapján pontosan nem tudom mikorra nem várom, de úgy gondolom ha hétvégéig semmi, akkor teszt.

2013. márc. 25. 17:32
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Azóta esetleg van valami újság feléd?
2013. máj. 31. 14:55
 22/26 anonim ***** válasza:

szia!

hát az újság az,hogy április elején elküldtek a munkahelyemről, májusban a férjemet küldték. most őt felvették a hivatalba dolgozni, de csak januárig..nem sok bevételt jelent,így most sajnos tolni kell a baba projektet,bár megszakad a szívem miatta,hogy még nem lehet


és Nálad?

2013. jún. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
azóta történt valami???
2013. júl. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Sajnálom... Remélem azóta jobban alakult a helyzetetek.

Én a héten vagyok 38. hetes, már nagyon várjuk a baba érkezését. :-)

2014. jan. 26. 23:12
 25/26 anonim ***** válasza:

Gratulálok :)

Igen azóta jobban alakultak a dolgok,hosszú idő után újra próbálkozunk,nagyon remélem sikerült, kb 1,5 2 hét múlva kell megjöjjön,de remélem,hogy nem fog :)

2014. febr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Jaj, de jó!

Örülök nektek. Ha van kedved írd meg mi lett. Szurkolok. Minden jót!

2014. febr. 2. 21:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!