Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jelentett már valakinek...

Jelentett már valakinek terhességet folyamatos (a ciklus 19. napjától) alhasi menstruációs jellegű fájdalom? Úgy értem hogy egy percre sem múlik el.

Figyelt kérdés
Ma vagyon a ciklus 23. napján. Még mindig fájdogál a hasam, nem szűnik. Eddig 29-30 napos ciklusaim voltak, de mióta próbálkozunk a babával (ez a 3. hónap) 26 és 27 napos lett. Ez alapján pontosan nem tudom mikorra nem várom, de úgy gondolom ha hétvégéig semmi, akkor teszt.

2013. márc. 25. 17:32
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Csináltam szombaton, nagyon halvány de szépen látható 2 csík, vasárnap ugyanaz a teszt teljesen negatív. Azóta nincs tesztem majd holnap reggel csinálom a következőt.

A tiéd azóta hogy alakult?

2013. ápr. 2. 10:16
 12/26 anonim ***** válasza:

én nem csináltam azóta

de enyhén hányingerem van, émelygés szerű..várok még egy kicsit a teszttel..holnap vagy holnapután csinálom

2013. ápr. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Azóta is negatív.... Veled mi újság, úgy várom mi lesz abból a halványka csíkocskából. Mindenképpen írj. Remélem Valaki van ott. : )
2013. ápr. 3. 15:48
 14/26 anonim ***** válasza:

én még várok a kövi teszttel

ma kéne h megjöjjön, egyenlőre nincs semmi erre utaló jel, aminek örülök :)

de még várok

reméljük, hogy van ott bent valaki:)

de ha gondolod,priviben is tarthatjuk a kapcsolatot, vagy facebook-on is :)

2013. ápr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

mi újság?? csináltál újabb tesztet

én elszámoltam magam 2 nappal, ma kellett volna megjöjjön, de még semmi, ha vasárnapig semmi akkor aznap reggel csinálok egy tesztet

lehetséges, van ott bent valaki,mert nekem mensi előtt 2 nappal már kicsi barna folyásom van,és most nem volt,remélem a baba miatt,és tegnap óta érzékeny a mellbimbóm is..szóval nagyon reménykedek :)

2013. ápr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

ma reggel negatív a teszt,mensi késik 2 napja

nem tudom most mi van??

2013. ápr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Erre valszeg csak az ovos tudja a valaszt :(
2013. ápr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
ma megjött...
2013. ápr. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Nekem is megjött, 4 nap késés után... sajnálom.
2013. ápr. 9. 14:19
 20/26 anonim ***** válasza:

sajnálom...

de lehet újra próbálkozni :)

azért majd tartjuk a "kapcsolatot"? legalább meg tudjuk osztani a tapasztalatokat..

2013. ápr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!