Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 hete nem szedek gyógyszert,...

2 hete nem szedek gyógyszert, lehetséges e? A többi lent.

Figyelt kérdés
2 hete nem szedem a gyógyszert, és tudom hogy kb 3 hónapot pihentetni kell.De tegnap este egy kicsit belém ment a párom,azt mondta hogy egy nagyon picikét csak. Előfordulhat így is teherbe esni? Vagy ennyi idő alatt még ki sem ürült a fogamzásgátló? Nem lenne baj,csak félek nehogy valami baja legyen a babának ha esetleg mégis.A válaszokat előre is köszönöm.
2013. márc. 25. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Én abba hagytam a gyógyszert megjött a megvonásos vérzésem és a következő mensim már nem jött meg.

Most vagyok 28 hetes. Egészséges a babám... :)

2013. márc. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teherbe lehet esni,van olyan,aki 1x nem vette be a fog.gátlót és terhes lett. H lehet e baja,azt nem tudom,megoszlanak a vélemények erről,van aki szerint kell várni,van aki azt állitja,h nem.
2013. márc. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egy tabit vettem be későn..már 1 éves a kislányom és makk egészséges:)
2013. márc. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nem kell 3 hónapot várni, ez csak városi legenda, a fogamzásgátló azonnal kiürül, ezért kell naponta szedni. :-)

Ha a hormonháztartásod azonnal magára talált, lehet belőle baba. És ettől biztosan nem lesz beteg.

Ne aggódj emiatt! :-)

2013. márc. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!