Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges?! 5 év után abbahag...

Lehetséges?! 5 év után abbahagytam a gyogyszert. (most junius 3. -án fogyott el)

Figyelt kérdés
6. -án megjött a mikulás. Babát szeretnénk! Hétvége óta szurkál a petefészkem. Hol rövidebb hol hoszabb időre. És a mellbimbóm nagyon fáj. Ugy látom hogy elsötétedett. Kicsit ki is száradt. Lehetséges hogy baba lesz?
2010. jún. 28. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem biznék benne szerintem a tested érzékeli hogy nem szeded a bogyót ez hormonálisan összefügg és lehetnek terhességhez hasonló tünetei.

De egy - másfél hét múlva tesztelj egyet reggeli pisiből és ha mégis baba akkor én tévedtem.


Sok sikert és babát!!!!

2010. jún. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem először inkább várjátok meg hogy kiürüljön a szervezetedből a gyógyszer amire a dokik legalább 3 hót de legtöbb 12 hót tanácsolnak.Biztos ami biztos.

Amúgy hogy a kérdésre válaszoljak minden lehetséges úgyhogy én a teszttel mindenképp várnék a nemvártig aztán tesztelnék.

Sok sikert!

2010. jún. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 letta88 ***** válasza:
Szia!az én dokim az mondta, hogy egyáltalán nem kell várni a gyógyszer abbahagyása után, mert mikor valaki szedi a gyógyszert és megjön neki ezzel azt jelzi, hogy kiürült a szervezetéből a gyógyszer.Ilyenkor a legnagyobb esély teherbe esni mert a bogyó miatt "kiéhezteted" a petesejtjeidet és ilyenkor csak úgy rácuppannak a spermiumok.Sok sikert!!!
2010. júl. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet veled?
2010. júl. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia!hát sajnos megjött.De nem fogok elkenődni.Talán a következő hónapban sikerülni fog:)
2010. júl. 18. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!