Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet még baba? 3 napja késik.

Lehet még baba? 3 napja késik.

Figyelt kérdés
Ma teszteltem one minute teszttel és negatív lett. szerintetek terhes vagyok.a melleim fájnak.mensinek semmi jele.
2013. márc. 25. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
HA 3 napja késik, legalább halvány pozinak kellene lennie... Nem hiszem.
2013. márc. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi,de akkor mi lehet.nagyon rossz ez a bizonytalanság.bár tök pontosan nem tudom megmondani mikor kellene megjönni,de a napokban. kicsi esély sincs a babára szted?
2013. márc. 25. 10:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehetsz.

Nem mindig mutatja a teszt.

A helyedben vagy egy digitális Clearbluet vennék, vagy egy Qupidot,vagy egy X-epilt.

2013. márc. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
oké,köszi,megpróbálom majd pár nap múlva.:)remélem..
2013. márc. 25. 10:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem kell rá sokat várni :)


Egyébként ez a one minute ez hanyas érzékenységű teszt?

2013. márc. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem tudom,azt hol lehet rajta látni. az első babámnál is ilyet használtam,akkor pozitív lett.azért vettem megint ezt. :)
2013. márc. 25. 11:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Elvileg valahol a csomagolásban rajta van, de nem szoktam tesztelni, így csak névről ismerem őket, fogalmam sincs hová írják :)

Viszont az X-epilt dicsérik és a Clearbluet is :)


X-epil a tescos teszt és kettő van benne :)

2013. márc. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

sziija! Ugyan ebben a cipőben mászok..3 hónapja nem szedek fogamzásgátlót ( Cipromix) és nagyon szeretnénk babát a párommal!

A menstruációm 2-3 napja késik ( nem szokott) 03. 02-menstruáltam utoljára a ciklusom 29-30nap! Március 14. -én és 17. -én voltunk együtt! A cicim oldalt fáj, más tünetem nincs 37 a testhőm. Ma reggel Liliy teszteltem, de negativ lett! szerintetek lehet baba?! Nagyon szeretném!

Te Mikor tesztelsz megint??!

2013. ápr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!