Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha két napja késik, lehet...

Ha két napja késik, lehet baba? Nyaki duzzanat lehet ettől?

Figyelt kérdés
Eddig mindig pontosan 27. napra jött meg a menzeszem, de most már két napja késik, hétfőn kellett volna megjönnie. A fogamzásgátlót abba kellett hagynom, így óvszerrel védekezünk a párommal. a havi elmaradásán kívül be van dagadva a nyirokcsomó a nyakamnál, sokszor pisilek és hirtelen hangulátváltozásaim vannak.
2013. márc. 13. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
És akkor miért nem tesztelsz?
2013. márc. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem ez inkább hormon gondnak tűnik, ha védekeztetek, miért lennél terhes?:O
2013. márc. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert voltak olyan együttlétek amikor nem az elejétől használtuk az óvszert.
2013. márc. 13. 08:44
 4/6 anonim ***** válasza:
hát az kimaradt a kérdésből...vegyél egy tesztet és kész.
2013. márc. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyaki duzzanat-terhesség :))))

De vicces, tesztelj te gyerek, ne minket kérdezz!!!

Unalmasak ezek a kérdések.

2013. márc. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem van már egy 1 éves kislányom...érdekes mert mikor teherbe estem hátul a nyakamnál megduzzadt egy nyirokcsomó. A doki azt mondta a terhesség miatt alakulhatott ki (soha nem hallottam ilyenről)..megszületett a lányom a duzzanat maradt. Szóval nem tudom, hogy attól van e ott, de nem kóros szóval doki szerint nem kell foglalkoznom vele. Vegyél egy tesztet.

A fogamzásgátló abbahagyása is bekavarhat a menstruációs ciklusba.

2013. márc. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!