Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Volt már...

Terhes vagyok? Volt már valakivel hasonló eset?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy én vagyok az ezredik ilyen kérdező, de ilyenkor mindenkinek jó a saját esetét kiírni magàból és vàlaszokat kapni. Szóval :-) a párommal a menstruáció elmùlása utáni első napon voltunk együtt, tudom, hogy ilyenkor nagy ritka a fogékonyság, de megesik. Még nincsenek tapasztalataim, mert első baba lenne. Az aktus óta 12 nap telt el és 2 napja hàyinger gyötör, ami egyàltalàn nem jellemző ràm. A cicijeim is fàjnak és érdekesnek tartom, hogy már ennyi idővel mensi előtt. Más tüneteim nincsenek. Volt valaki hasonló helyzetben? Esetleg vélemény? Ùgy gondoltam pár nap múlva tesztelek. Köszi előre is a vàlaszokat!

#baba #terhesség #ovulàciö
2013. márc. 12. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia.tudom milyen erzes ez,en is ebben a cipoben jarok.en voltam orvosnal mindjart a tunetek jelentkezese utan es o nemlatott babat az uhn,azota minden nap szuro erzesem van a mehemnel.en remenykedem a bababan...lehet hogy nagyon pici volt meg es nemlatta.szerintem varj a kovetkezo menzeszig a tesztel,mert ijen korai fazisban nem megbizhato.
2013. márc. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lehetsz, mert nem mindig pontos a peteérés sem, de egy tesztből majd kiderül.

A tüneteid akár utalnak terhességre is.

2013. márc. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt nem tudhatjuk biztosra, hogy terhes vagy-e, de azt nyugodtan mondhatjuk, hogy lehetsz terhes. Ha védekezés nélkül voltatok együtt, akkor erre tulajdonképpen a ciklus bármelyik napján (extrém esetben akár menzesz alatt is ) van esély. Van amikor több, van amikor kevesebb, van amikor minimális, de soha nem 0%!. A tüneteidtől éppenséggel lehetsz terhes is. Ha valóban a mensid utáni aktus jöhet számításba "gyanúként", akkor néhány nap múlva( hét vége, jövő hét eleje) már nem lesz korai a tesztelésre.
2013. márc. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Huhh :) Ezt mintha én kérdeztem volna,nálam is egy az egyben ez a helyzet,csak mi megszakítással védekeztünk,viszont 2x egymás után :) Mi nagyon szeretnénk ha babó lenne :) De azért nem reménykedem,csak már aggaszt ez a hasszurka,meg az,h a melleim az életben nem voltak még ilyen feszesek :P
2013. márc. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát a dátumok és napok száma alapján szerintem most van a peteérésed, hiszen 2 hete volt meg a mensid. Szerintem 99%, hogy nem vagy terhes, viszont ha babát szeretnétek, akkor most kellene jól belehúzni.
2013. márc. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Aktus utan 12 nappal hanyinger nem valoszinu, mint terhessegi tunet. A terhessegi hanyingert a magas hcg szint okozza, olyan merteku, amelyet 6-7. heten er el a hcg a szervezetben. Aktus utan 12 nappal pedig meg olyan alacsony, h a hipererzekeny tesztek is epp hogy kimutatjak a terhesseget. Ezert en ezt ez esetben kizarnam a tunetek kozul. Ettol meg lehetsz terhes, errol teszttel tudsz megbizonyosodni.
2013. márc. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát majd meglátjuk nemsokára :)
2013. márc. 13. 11:55
 8/11 anonim válasza:

Szerintem lehetsz terhes! Párommal is megszakításosan vèdekeztünk pár alkalommal. Lám 10 napja kèsik! Igaz teszteltem egyszer és negatív lett, de egy hét múlva ismételem.

Hányingereim vannak, hasam pufadt és gyakran fáj. Egyenlőre ennyi a tünet ami esetleg ennek betudható. Cicimmel semmi nem történik,pedig menstruáció előtt is szokott..

Nagyon szeretnék babát EGYSZER de még nem most! :/

Viszont neked drukkolok nagyon! Szép dolog ez:)

2013. márc. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 8-as majd írd meg, hogy mi a következő teszt eredménye! Ha tényleg nem szeretnétek babát, akkor most inkább azért drukkolok, hogy ne pottyanjon be, akik pedig babát szeretnének azoknak mind drukkolok! Én még megvárom a nemvárt napját, aztán tesztelek, addig feleslegesnek tartom.
2013. márc. 15. 12:22
 10/11 anonim válasza:
okès megírom! :) te is!
2013. márc. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!