Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 éve Clostilbegitet szedet...

3 éve Clostilbegitet szedet velem a doki, hogy terhes legyek, de nem sikerül. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
ajánljon valaki egy helyet ahol segítenek is. el vagyok kenődve nagyon. volt már valaki hasonló helyzetben??????
2007. szept. 13. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én két évig szedtem a Clostilbegytet, volt egy laporoszkópiai műtétem is, mert a gyógyszer ellenére sem volt peteérésem v. ha volt is, akkor nem megfelelő mértű. A műtét után még fél évig szedtem, minden hónapban volt 3-4 érett tüsző, kaptam tüszőrepesztő inekciót, mégsem sikerült. Már feladtam volna, intéztük a lombikot, de a dokim mondta, hogy még egyszer próbáljuk meg. Most 23 hetes terhes vagyok. Az orvos szerint azért jött össze, mert elmúlt a görcsölés, már a lombikra koncentráltam és nem adtam esélyt ennek az utolsó próbálkozásnak, pedig csak pszihés akadály volt. Nagyon hálás vagyok az orvosnak, mindenesetre ha újra kellene kezdenem már rögtön egy meddőségi központba mennék, mert szerintem ott sokkal gyorsabban lehet pozitív eredmény. Ne add fel, szívből kívánom, hogy sikerüljön.
2007. szept. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én azt olvastam a betegtájékoztatójába, hogy nem szabad ennyi ideig szedni a Clostilbegitet, mert értelmetlen. Én 3. hónapja szedem, a dokim már nem ír fel többet, hanem először a férjem, majd engem fog megvizsgálni. Szerintem keress egy másik nődokit.
2007. szept. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Természetesen ezt a 2-3 éves gyógyszerszedést úgy értsd, hogy 3 havonta szünetet kell tartani, tehát nem egyfolytában szedtük ezt a gyógyszert. És a nagy kivizsgáláson én és a férjem is túl voltunk, tudtuk mi az oka annak, hogy nem jött össze a baba, csak túl sok kezelési mód erre még nincs. De nekünk sikerült csak sok időbe telt sajnos.
2007. szept. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!