Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggel 36.9 volt a höm és...

Reggel 36.9 volt a höm és görcsöl a hasim fehéres folyásom nagyon kevés van (csak törlésnél) holnap kéne megjönnie. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2008. jún. 10. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
ezek nem jelek, de holnap ha nem jön meg tesztelj holnapután reggel. a mensi előtt is lehet folyás , de késhet is , de talán. Drukkolok, hogy ne jöjjön meg. Ugye nem kéne megjönnie?
2008. jún. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem kéne hogy mejöjjön ezek akkor nem a baba tünetei? Tegnap ugy göcsöltem alig birtam magammal. A hQm is folyamatosan 36.9 37 igy van reggel délben este. Ez nem a terhesség jele? Tegnap csináltam egy tesztet de nagatív lett még mutathat pozitivat szerinted? Vagy felejtsem el?
2008. jún. 10. 18:22
 3/5 anonim ***** válasza:

még mutathat pozitívat, tökre felesleges volt tesztelned, még minimum 3-4 napot várj mert akkor már esetleg mutatja.

a hö jó elvbileg ha menzesz jön akkor hirtelen leugrik , ha terhes vagy akkor még napokig magas marad. (persze volt akinek terhesen is leugrott) a fehér folyás akkor sok ha mensid lesz, ha terhes vagy akkor kevés szinte száraz a mensi ideje alatt. szóval holnap ne tesztelj, várj még ár napot akkor már jobb lesz.

2008. jún. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat remélem babóca lesz nagyon szeretném
2008. jún. 10. 18:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor én így voltam,a görcs és a folyás is mensi előjele volt,de azért hátha neked nem fog megjönni!
2008. jún. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!