Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek olyan akinek...

Van köztetek olyan akinek hereszövetből sikerült a lombik beültetése? Esetleg valakinek sikerültek ikrek a hereszövetből kinyert bioptátummal?

Figyelt kérdés
2013. márc. 21. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyet még életemben nem hallottam..., de biztos van...Én úgy tudtam termékenyítésre a sperma alkalmas, nem szövet..DE lehet nagyon le vagyok maradva...
2013. márc. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kedves kérdező.A férjemnek azoospermiája van,ami azt jelenti a a spermaszáma.Ilyenkor az orvosok elvégeznek egy herebiopszia műtétet és a hereszövetből kinyernek spermiumot és azt probálják a petesejttel megtermékenyíteni.
2013. márc. 21. 09:31
 3/10 A kérdező kommentje:
kedves elsőt akartam írni:)
2013. márc. 21. 09:31
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja és 0 a spermaszáma.még reggel van,bocsi
2013. márc. 21. 09:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok teljesen tisztában ezen lombikeljárással, de az egyik ismerősömnél olyan lombik sikerült (egészséges ikrekkel), hogy a férjének gyermekkorában nem szálltak le a heréi, tehát 30 éves koráig a hasában maradt, a kioperálásnál vettek belőle mintákat, amivel a petesejt lett megtermékenyítve. Gondolom itt is csak a szövetből volt lehetséges. Azt hiszem csak a Forgács Intézetben vállalták ezt, a többi helyen azt mondták, hogy túl nagy az esélye, hogy beteg lesz a baba, és nem vállalják... Remélem, tudtam segíteni. :o)
2013. márc. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni érdemben csak ledöbbentem. Ezek szerint tényleg le vagyok maradva, ha ilyen létezik. Ilyet tényleg most hallottam először.
2013. márc. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szia!!hát ez engem is érdekelne a válaszok! mi még előtte állunk de jó lenne mennyi esély is van!

kérdező: ti most hol tartatok? mit mondtak a dokik mennyi az esély? és hogyan döntötök ha nem találnak semmit?

2013. márc. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom,a Béres Alexandrának is ilyen módon jött össze a kislánya.Tévében mesélt egyszer róla.Amúgy ugyanahhoz a dokihoz jártunk,csak nekem trikreket sikerült összehozni,sima IVF módszerrel.
2013. márc. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kedves utolsó,mi a 2. lombikot kezdjuk.Holnap reggeltől szurom magam.Az első lombiknál 5 termékenyült meg,de nem merték visszarakni,mert nagyon rossz minőségű volt és mivel fizetősőn voltunk nem válallták,hogy visszajárjunk és ne pereljük őket be.Ez fagyasztottal volt.Most friss szövettel megyünk.
2013. márc. 26. 21:00
 10/10 Mayra ***** válasza:
Egyik ismerősöméknél is igy volt. Most màr 11 éves a lânyuk makk egészséges.
2014. jún. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!